Naga MarketsPolska giełda kryptowalutowa poinformowała, że z sukcesem zakończyła migrację z platformy oznaczonej numerem 2.0, na jej najnowszą wersję – BitBay 3.0. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące wprowadzonych modyfikacji oraz utrudnień mogących występować w przeciągu najbliższych sesji.


Zmiana adresów krypto do wpłat

UWAGA adresy do wpłat kryptowalut ULEGŁY ZMIANIE. Księgowanie wpłat dokonywanych na poprzednie adresy będzie się odbywać do 1 października, jednak będzie to następowało z opóźnieniami. Z tego powodu, BitBay prosi o zalogowanie się i pobranie nowych adresów do wpłat kryptowalut.

Przeniesienie danych

Wszystkie środki klientów są całkowicie bezpieczne. Dane zostały w całości i w bezpieczny sposób przeniesione na nową platformę, dotyczy to:

  • wszystkich danych klientów z platformy 2.0,
  • pełnych ustawień kont, włącznie z 2FA i weryfikacją,
  • stanów kont – zarówno w walutach FIAT jak i krypto,
  • wystawionych ofert,
  • prowizji (wielu z Was ma niższe ze względu na obrót – nie musicie obawiać się, że zostaną podniesione),
  • ulubionych rachunków,
  • osób zaproszonych w programie partnerskim oraz naliczonych w nim prowizji,
  • kart do konta,
  • ustawień API.

Dane archiwalne

Niepełna historia operacji na kontach została przeniesiona. Dlatego udostępniono wersję platformy do odczytu, gdzie znajdują się wszystkie archiwalne dane.

Wersja archiwalna (logowanie za pomocą tych samych danych co do platformy 2.0)

API

Nowe API zarówno REST jak i Websocket zostanie udostępnione w najbliższych dniach. Obecnie BitBay pracuje z developerami, którzy zgłosili gotowość do współpracy, jak również zgłaszali problemy z API wersji 2.0. Celem jest wspólne dostarczenie API, które spełni oczekiwania i rozwiąże zgłaszane problemy. Jeśli chcesz pomóc w tym procesie zgłoś się do supportu.

„W tej chwili spokojnie możecie korzystać z API, które było dostępne dla wersji 2.0. Jest ono w pełni integralne, wystąpiły jednak małe zmiany, do których prosimy się dostosować: metoda “trades” nie będzie obsługiwała parametru “since”, a także w odpowiedzi “tid” nie będzie ono miarodajne (zwracaną wartością będzie zawsze 1). API 2.0 nie będzie również obsługiwało odwrotnego sortowania transakcji. W związku z tym, rekomendujemy przepięcie na nowe API, które będzie zawierać również komunikację po websocket. Dokumentacja nowego API zostanie udostępniona wraz z nową wersją” – czytamy w oświadczeniu BitBay.

Operatorzy wpłat PLN, USD, EUR

Rachunki bankowe do wpłat w walutach PLN, USD oraz EUR nie uległy zmianie. Przez okres około tygodnia zawieszone będą jedynie depozyty przy użyciu kart kredytowych. Pozostali operatorzy działają normalnie.

Problemy z logowaniem?

Dla bezpieczeństwa, przy pierwszym logowaniu zastaniecie poproszeni o dokonanie zmiany hasła. Jeśli mimo wszystko występuje problem z logowaniem, sprawdź skrzynkę odbiorczą. Mogłeś dostać od informację na ten temat. Jeśli nie, zgłoś problem do supportu.

Migracja była niezbędna by umożliwić wprowadzenie kolejnych produktów, na które czekają klienci. Jeśli macie sugestie lub pomysły w odniesieniu do nowej platformy oraz jej rozwoju, to uwagi zostaną dokładnie sprawdzone a poprawki wdrożone tak szybko, jak będzie to możliwe. Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz kontaktowytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here