Naga MarketsGiełda BitBay uruchomiła stronę zbiórki na rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z COVID-19. Środki w kryptowalutach oraz złotówkach można wpłacać do 2 kwietnia.


BitBay aktywnie włącza się w walkę z koronawirusem

Zarząd BitBay już we wtorek (17 marca 2020) przekazał Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu Megrez Sp. z o. o. w Tychach (obecnie szpital zakaźny) 100 000 zł na zakup niezbędnego sprzętu oraz środków sanitarnych chroniących lekarzy i pracowników medycznych. Teraz giełda zachęca do przekazywania dotacji na rzecz Fundacji TVS, która wspiera śląską służbę zdrowia.

To nie pierwsza zbiórka charytatywna organizowana przez BitBay. Tym razem jednak, aby zwiększyć zasięg akcji, zespół giełdy zdecydował się przyjmować wpłaty nie tylko w cyfrowych walutach. Na stronie zbiórki znajdziemy adresy do wpłat we wszystkich obsługiwanych przez BitBay kryptowalutach, a także dane umożliwiające przesłanie środków w złotówkach.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitali w województwie śląskim.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ BITBAY

Partnerami akcji są operatorzy płatności Payment Technology Sp. z o. o. oraz BitBay Pay. Patronat medialny nad zbiórką objęła redakcja Comparic.pl. Każdy, kto chce dodatkowo wesprzeć akcję może skontaktować się z giełdą pod adresem media@bitbay.net.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here