Naga Markets16 grudnia 2019 BitBay udostępnił IEO Launchpad. W poniedziałek 20 stycznia, zgodnie ze wcześniejszymi  zapowiedziami giełdy, rozpoczęła się sprzedaż tokenów QAN Blockchain Platform (QARK). To pierwsze IEO, w którym użytkownicy z Polski mogą dokonać zakupu tokenów w rodzimej walucie.


Initial Exchange Offering (IEO) poprzez BitBay – płatność w złotówkach

BitBay IEO Launchpad to najnowszy produkt zespołu giełdy. Usługa umożliwia przedsiębiorcom organizację własnego IEO i pozyskanie funduszy na realizację projektów poprzez sprzedaż tokenów.

BitBay wkracza na konkurencyjny rynek. Giełda ma jednak przewagę, dzięki której może zaoferować zarówno przedsiębiorcom, jak i inwestorom dodatkową wartość. BitBay jako jeden z pierwszych udostępnił możliwość zakupu tokenów w walutach FIAT. Użytkownik może nabyć tokeny IEO bezpośrednio z salda na koncie BitBay, przy użyciu kryptowalut (Bitcoin, Ether, USDC) i czterech walut FIAT (PLN, EUR, USD i GBP).

Dzięki Launchapad’owi użytkownicy giełdy w jednym miejscu znajdą informacje na temat projektu: opis przedsięwzięcia dostarczony przez emitenta tokenów, whitepaper oraz dodatkowe linki, które pozwolą szczegółowo zapoznać się z ofertą IEO.

Pierwszy projekt IEO na BitBay – QAN Blockchain Platform

QAN Blockchain Platform od Centrum Circle przedstawia się jako pierwsza bezpieczna kwantowo, szybka i wielojęzyczna platforma wykorzystująca kryptografię kwantową, obsługująca internetowe transakcje we wszystkich głównych językach. Jej celem jest spełnienie rzeczywistych wymagań instytucji finansowych i branż stosujących kryptowaluty. QAN zidentyfikował kluczowe funkcje potrzebne graczom branżowym, programistom i użytkownikom platformy i połączył je w jedno potężne rozwiązanie.

Specjalna cena na start!

Sprzedaż tokenów QARK będzie przebiegała w 3 pulach. Pierwsi kupujący mogą skorzystać z najlepszej oferty. Tylko przez pierwszy tydzień ograniczona ilość tokenów QARK będzie dostępna w specjalnej cenie 0.27 USD za token.
Czas sprzedaży danej puli może ulec skróceniu, jeśli ilość tokenów przeznaczonych na daną pulę osiągnie limit.

Jak kupić tokeny IEO?

Na swojej stronie BitBay opublikował krótki przewodnik, w jaki sposób dokonać zakupu tokenów IEO. Znajdziecie go tutaj. Proces jest prosty i przyjazny dla użytkownika:
Krok 1 – Zaloguj się i przejdź do zakładki IEO Launchpad. Pamiętaj, że aby dokonać zakupu.
Krok 2 – Zdecyduj, ile tokenów chcesz kupić.
Krok 3 – Wybierz, z którego portfela ma zostać pobrana płatność. Możesz wybrać saldo w następujących walutach: USD, GBP, EUR, PLN, BTC, ETH, USDC.

O BitBay

BitBay jest jedną z największych giełd kryptowalut w Europie, obsługującą ponad 800 000 użytkowników na całym świecie. Platforma działa od 2014 roku i listuje 36 kryptowalut, cztery waluty fiducjarne i posiada ponad 120 rynków. BitBay oferuje szeroką gamę rozwiązań dla inwestorów i biznesu, w tym: ofertę instytucjonalną, tryb PRO, aplikacje mobilne oraz BitBay Pay. BitBay działa na licencji estońskiej. Pinewood Estonia OÜ, uzyskał dwie licencje uprawniające go do obsługi giełdy kryptowalut.

O QAN

QAN to odporna na rozwój technologii kwantowej platforma stworzona przez fintech blockchain Centrum Circle. QAN wykorzystuje kryptografię opartą na Lattice, dzięki czemu jest odporny na ataki kwantowe, które prawdopodobnie będą możliwe w ciągu najbliższych pięciu lat i na które narażone są wszystkie główne sieci kryptograficzne.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here