Naga Marketslogo Bitbay na kombinezonie kosmonautyZgodność z przepisami oraz poprawa zabezpieczeń są głównymi siłami napędowymi branży kryptowalutowej, która coraz wyraźniej przedziera się do głównego nurtu oraz świadomości opinii publicznej. W działania te coraz mocniej angażuje się BitBay, który wraz z Coinfirm chcą wprowadzić nowe standardy profesjonalizmu wewnątrz branży cyfrowych monet.


Większa transparentność i zasady bezpieczeństwa

W tym tygodniu, wywodząca się z polski giełda kryptowalutowa BitBay ogłosiła współpracę z Coinfirm, wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) i oceny ryzyka oraz usług dla kryptowault, umacniając swoje podejście do profesjonalizacji branży kryptograficznej.

Te artykuły również Cię zainteresują
„BitBay poszukuje innowacyjnych partnerów na całym świecie, aby rozwijać ekosystem kryptograficzny i przenieść swój biznes na wyższy poziom. Coinfirm oferuje rozwiązania, które zwiększają zaufanie do e-pieniądza i ułatwiają jego adopcję w szerokiej skali” – mówi Patryk Kadlec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w BitBay.

Stworzona przez byłych szefów AML w największych instytucjach finansowych i weteranów kryptowalutowych, Platforma AML Coinfirm staje się światowym liderem w ramach branży RegTech środowiska blockchain.

Platforma obsługuje już szereg klientów, począwszy od giełd, przez duże podmioty kryptograficzne, takie jak Circle i Dash, ponad 100 ICO, skończywszy na największych bankach i instytucjach finansowych na całym świecie. Coinfirm AML Platform, AMLT Network i autorski token tworzą system, który jeszcze bardziej pomaga chronić użytkowników i zwiększyć wykorzystanie walut kryptograficznych w codziennych płatnościach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

AMLT Network i własny token

Niedawno uruchomiona Coinfirm AMLT Network wraz z Coinfirm AML Platform dała społeczności narzędzie do wykluczenia potencjalnych szkód spowodowanych przez oszustwa, ograniczając jednocześnie ich możliwości nadużyć. W przypadku ewentualnego ataku, ten jest szybko zgłaszany do sieci AMLT, która dzięki swoim zasobom może zablokować jego rozprzestrzenianie.

„Wraz z rosnącym udziałem innych liderów branży, takich jak BitBay, możemy wprowadzić nowy poziom przejrzystości i bezpieczeństwa. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że BitBay, który reprezentuje jakość nie tylko chce być postępowym graczem w branży we współpracy z naszą technologią, ale także pomóc nam dążyć do masowego przyjmowania kryptowalut na całym świecie” – wyjaśnia Grant Blaisdell, współzałożyciel Coinfirm.

Wraz z uruchomieniem wersji beta nieco ponad miesiąc temu, sieć AMLT miała już setki adresów zgłoszonych przez członków sieci. Po pierwszych tygodniach działalności sieć AMLT dystrybuowała token AMLT wśród swoich członków za dostarczanie danych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here