Naga MarketsSylwester Suszek, prezes BitBayBitBay ponownie uruchamia wypłaty PLN ze swojej giełdy. Firma opublikowała na swoim funpage’u ogłoszenie, w którym uspokaja swoich użytkowników i informuje ich, że ponownie umożliwia już wypłacanie środków fiat ze swojej platformy.

“Zostały przywrócone wypłaty PLN za pośrednictwem przelewów bankowych” – taki komunikat musiał ucieszyć użytkowników giełdy.

BitBay umożliwia wypłaty

Firma jednak dodaje, że początkowo klienci mogą jeszcze napotykać na pewne trudności:

“W pierwszych dniach po uruchomieniu wypłat PLN po stronie operatora mogą występować opóźnienia w ich realizacji. Dołożymy wszelkich starań i będziemy w stałym kontakcie z operatorem, aby ograniczać ich występowanie i aby były one jak najkrótsze. Przepraszamy Was z góry, za ewentualne niegodności.”

Biorąc pod uwagę możliwe opóźnienia, warto pamiętać, że BitBay w dalszym ciągu umożliwia klientom bezpłatnie inne funkcje wypłat środków fiat:
– wpłaty i wypłat na poczcie,
– wypłat w bankomatach.

“Wypłaty przelewami bankowymi dostępne są wyłącznie dla użytkowników, którzy przeszli zaktualizowany proces weryfikacji, wymagany przez operatora. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym supportem. Jesteśmy dostępni dla Was przez cały tydzień.

Trwają też prace nad uruchomieniem wypłaty w walutach EUR, USD i GBP. Będziemy Was informować na bieżąco o planowanych datach.

Mając na uwadze Waszą wygodę, jakość i stabilność naszych usług pracujemy nad uruchomieniem kolejnych integracji dla wpłat i wypłat.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość”

– dodaje giełda.

Problemy BitBay’a

Giełda zaczęła mieć problemy po tym, jak upadł Bitmarket.pl. W konsekwencji BOŚ Bank – podobno pod naciskiem KNF – wypowiedział umowę na prowadzenie rachunków Igorii, która była wspólnym operatorem finansowym dla obu giełd. BitBay stracił wtedy możliwość obsługi wpłat i wypłat PLN.

Początkiem września BitBay uruchomił ponowne wpłaty PLN:

Informujemy, że są już dostępne wpłaty w walutach fiat: PLN, EUR, USD i GBP.

Nowe numery rachunków wraz z nowymi tytułami wpłat zostały udostępnione w panelu giełdy i można już zlecać przelewy. Pierwsze księgowanie wpłat będzie miało miejsce jutro.

Ze względu na prace po stronie operatora wypłaty w walutach FIAT zostaną przywrócone w kolejnych dniach. Będziemy informować o postępach.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień dlatego nadal, aż do momentu uruchomienia wypłat przelewami bankowymi, za darmo dostępne są:
– wpłaty i wypłaty na poczcie,
– wypłaty w bankomatach.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.”

Dziś więc cały system działa już kompleksowo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here