Naga MarketsBitBayBitBay, największa polska giełda krytowalut, poinformował właśnie, że od teraz użytkownicy platformy mogą szybko i bezpiecznie zasilić swoje konto w ramach giełdy kryptowalutowej w PLN korzystając z kart kredytowych i debetowych marki Visa. Od dwóch tygodni to samo jest możliwe za pomocą kart Mastercard.

  • BitBay otwiera się teraz na nowe formy płatności.
  • Od teraz ekspresowe wpłaty na giełdę są realne za pomocą kart Visa.

BitBay pozwala wpłacać pieniądze za pomocą Visa

Usługa jest już dostępna dla użytkowników z Europy. Wkrótce zostanie rozszerzona też na kolejne regiony świata, waluty oraz o możliwość wypłat. Koniecznie śledźcie nasze newsy i media społecznościowe!

Te artykuły również Cię zainteresują
Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Dlaczego warto korzystać z wpłaty kartą?

Jakie plusy ma nowa usługa?

  • 24/7 – Płatności kartami obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
  • Ekspresowe księgowanie – Środki zostaną dodane do salda nawet w 10 minut
  • Prowizja już od 10 zł – Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty depozytu – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Bezpieczeństwo – Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure. W trosce o środki użytkowników, przy każdej wpłacie wymagana jest autoryzacja transakcji.
  • Możliwość korzystania z kilku kart – Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe
  • Wysoki limit wpłat – 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie można znaleźć nad polem “kwota wpłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie.
  • Aby dokonać wpłaty karta płatniczą, należy mieć w pełni zweryfikowane konto oraz aktywować zabezpieczenie 2FA – Google Authenticator. BitBay przygotował jednocześnie poradnik, w którym wyjaśnia jak dokonywać wpłat kartami płatniczymi.

Nowa tabela opłat

Przypominamy jednocześnie, że od dwóch tygodni obowiązują też nowe stawki opłat do sieci za wypłaty dla części kryptowalut i tokenów dostępnych na  giełdzie.

Zaktualizowana tabela opłat dostępna jest dokładnie pod tym linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here