Naga MarketsSylwester Suszek, prezes BitBayGościem 79. Kryptowalutowej Niedzieli z Majkiem był Sylwester Suszek. W trakcie ponad dwugodzinnego wywiadu twórca BitBay odpowiadał na pytania w sprawie giełdy i rozwiewał wątpliwości dot. jej przyszłości. W rozmowie poruszono m.in. temat przenosin spółki z Malty do Estonii.


BitBay przenosi się do Estonii

– Decyzja została podjęta z dwóch podstawowych powodów. Sam rząd maltański obiecywał, że ten proces nie będzie trwał dłużej niż rok. Przeniesienie na Maltę trwało już ponad półtorej roku, ten proces jest cały czas przedłużany (…) Dla nas powoduje to brak możliwości działania. Dzisiaj mają już tą licencję w Estonii, mamy tą możliwość, że rozmowa z operatorami płatności jest dużo, dużo łatwiejsza. Biorąc pod uwagę Maltę, no dalej tej licencji nie mamy – wyjaśnia Sylwester Suszek.

Rozpoczęcie działalności w Estonii pozwoli giełdzie na szereg usprawnień, na których w naturalny sposób skorzystają użytkownicy platformy. Jedną z istotnych zmian, która odczuwalna będzie już o 1 listopada br. będzie skrócenie czasu weryfikacji nowych użytkowników.

– Weryfikacje nie będą trwały dłużej niż trzydzieści minut – zdradza Suszek.

Cała rozmowa z Sylwestrem Suszkiem dostępna oczywiście na kanale Mike Satoshi:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStagnacja sprzedaży w Polsce jest zastanawiająca – twierdzi ING
Następny artykułKurs funta pokonuje istotny opór! Czy GBP dotrze powyżej 5 zł? Co dalej z kursem euro, franka i dolara?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here