Naga MarketsWywodząca się z Polski giełda kryptowalutowa BitBay zaprezentowała długo oczekiwaną aplikację mobilną dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Dzięki najnowszej aktualizacji ofertowej, ponad 800 tysięcy klientów giełdy będzie miało dostęp do swoich środków nie tylko z poziomu strony internetowej, ale również dedykowanej aplikacji.


Aplikacja umożliwia zakup Bitcoina oraz innych kryptowalut za PLN

„Dzięki aplikacji mobilnej BitBay z łatwością zachowasz pełną kontrolę nad swoimi finansami. Kupuj, sprzedawaj i zarządzaj kryptowalutami oraz środkami FIAT na swoim koncie. Przeglądaj historię transakcji, analizuj własne inwestycje i wymieniaj waluty cyfrowe kiedykolwiek zechcesz – w autobusie, poczekalni albo na wakacjach” – poinformowała giełda kryptowalutowa BitBay.

Aplikacja umożliwia zakup Bitcoina oraz innych kryptowalut za PLN, a także inne waluty tradycyjne, jak EUR czy USD. Na giełdzie BitBay znajdziesz najpopularniejsze z par krypto – FIAT, dzięki czemu gra na kilku rynkach nie sprawi najmniejszego problemu.

„Wybieraj spośród szerokiej gamy kryptowalut dostępnych na naszej giełdzie, takich jak Bitcoin, Ethereum, Lisk, Litecoin, Ripple, Dash, Zcash, Monero i wiele innych. Powiadomienia PUSH poinformują Cię o wszystkich zmianach na koncie, transakcjach przychodzących i wychodzących, czyniąc zarządzanie środkami na koncie prostszym niż kiedykolwiek” – informuje BitBay.

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play (Android) oraz AppStore (iOS).


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Kluczowe funkcje aplikacji

  • Pełna funkcjonalność wersji webowej,
  • Możliwość zlecenia szybkiego zakupu i sprzedaży walut cyfrowych
  • Wykresy kursów krypto z FIAT (PLN, EUR, USD) w czasie rzeczywistym
  • Dostęp do swoich portfeli w jednym miejscu oraz estymacja ich wartości
  • Pełna historia transakcji, filtrowana na podstawie waluty lub pary walut
  • Intuicyjny interfejs z możliwością personalizacji wyglądu i funkcji aplikacji
  • Przeglądarka wewnątrz aplikacji ułatwiająca dostęp do newsów
  • Giełda BitBay PRO – niezależna aplikacja dla doświadczonych traderów

Giełda mobilna to kolejny krok w rozwoju współczesnej technologii finansowej. Blockchain zmienia cyfrową rzeczywistość – wymiana kryptowalut to ważny kamień milowy na drodze zdecentralizowanej sieci

Pobierając mobilną giełdę walut cyfrowych BitBay otrzymasz dostęp do wykresów ceny krypto w czasie rzeczywistym oraz profesjonalnej platformy tradingowej wspierającej m.in.: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Monero (XMR), a także kantoru FIAT. Nowe waluty pojawiają się na giełdzie regularnie, więc bądź na bieżąco z newsami.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here