Naga MarketsPolska giełda kryptowalutowa z siedzibą na Malcie, BitBay, poinformowała o uruchomieniu nowej funkcjonalności, w ramach której użytkownicy mają możliwość wymiany walut tradycyjnych, na zasadzie funkcjonowania standardowego kantoru. Rozwiązanie ma pozwalać na szybki transfer środków EUR, PKN i USD na inne waluty.


Nie tylko wymiana kryptowalut, również wymiana FIAT

„Jako pierwsza giełda cyfrowych walut na świecie zdecydowaliśmy się wdrożyć tak nowatorskie udogodnienie. Teraz już nie musicie korzystać z zewnętrznych platform, aby wymieniać waluty FIAT i handlować na kilku rynkach jednocześnie” – czytamy na blogu giełdy kryptowalutowej BitBay.

Operator giełdy zaznacza jednocześnie, że prowizja od transakcji na walutach FIAT wynosi 0%. By rozpocząć korzystanie z usługi, należy przejść do zakładki Kantor FIAT. Operatorem usługi jest Igoria Trade S.A. Ostateczna wartość zostanie obliczona automatycznie na podstawie najlepszego kursu wybranej waluty.

JUŻ TERAZ SKORZYSTAJ Z USŁUGI WYMIANY TRADYCYJNYCH WALUT

“W czym ma nam to nam pomóc? Wyobraźmy sobie sytuację, gdy rynek Bitcoina do Euro jest najatrakcyjniejszy po względem kupna. Na Twoim koncie znajdują się jednak tylko złotówki, bo w tej walucie dokonałeś depozytu. Dzięki usłudze kantoru natychmiastowo przewalutujesz dowolną ilość PLN na EUR i dokonasz transakcji. Szanse są po to, żeby z nich korzystać!” – czytamy w nocie prasowej BitBay.

O czym warto pamiętać?

  • Kantor FIAT jest dostępny tylko dla zweryfikowanych użytkowników.
  • Kantor umożliwia kupno i sprzedaż PLN, EUR i USD.
  • Prowizja od transakcji wynosi 0%.
  • Minimalna wartość wymiany wynosi 25 PLN / 10 EUR / 10 USD,
  • Wymiany można dokonywać do wysokości salda dostępnego na BitBay.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Fajnie, że BitBay się rozwija, trochę szkoda, że nie został w Polsce. Chociaż wiadomo, że wybiera najbardziej przyjazny rynek dla firmy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here