Naga MarketsJuż po raz czwarty, giełda BitBay wraz z Bitcantor organizuje zbiórkę na świąteczne prezenty dla dzieci z domu dziecka „Tęcza” w Katowicach. Oprócz środków, które zostaną przekazane przez zespoły obu platform, organizatorzy zapraszają do udziału w akcji społeczność kryptowalut. Tegoroczną zbiórkę patronatem medialnym ponownie obejmuje portal Comparic.pl.

Zbiórka trwa od 2 do 19 grudnia i jest prowadzona we wszystkich 36 kryptowalutach dostępnych na giełdzie BitBay. Dedykowane adresy do wpłat znajdują się na stronie akcji:

BIORĘ UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE

Środki zostaną przeznaczone na zakup prezentów (zabawek, książek, gier, ubranek i innych wymarzonych podarunków) oraz sprzętów niezbędnych dla funkcjonowania domu dziecka. Rozliczenie, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie opublikowane na stronie akcji.

Podczas poprzednich 3 zbiórek na dom dziecka udało się zgromadzić kwotę ponad 40 000 PLN. Przez ponad 5 lat swojej działalności giełda przeprowadziła 7 akcji charytatywnych (obecna jest 8) i dzięki wielkiemu sercu społeczności kryptowalut przekazała w sumie ponad 170 000 PLN. Każda z akacji była hojnie wspierana również przez samą giełdę i jej pracowników.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here