Naga MarketsWywodząca się z Polski giełda kryptowalutowa BitBay informowała w czwartkowy poranek o problemach technicznych wynikających z problemów sieciowych zewnętrznego dostawcy usług. Sylwester Suszek będący prezesem giełdy w wywiadzie dla Comparic24.tv uspokajał klientów oraz inwestorów negując pogłoski dotyczące ewentualnego ataku hakerskiego. Jak wynika z jego zapewnień, sytuacja ma wkrótce wrócić do normy.


Suszek (BitBay): Atak nie miał miejsca, kryptowaluty są bezpieczne

Sylwester Suszek twierdzi, że sytuacja jest pod kontrolą i BitBay panuje nad problemem, testując obecnie platformę i przygotowując się do jej ponownego startu. Dementuje jednocześnie plotki o potencjalnym ataku i potwierdza, że kryptowaluty użytkowników są bezpieczne.

Sytuacja została już opanowana (…) nasz usługodawca miał problem dotyczący kwestii internetowych. Po naszej stronie wszystko jest ponownie online, robimy testy i w przeciągu kilkudziesięciu minut platforma powinna ruszyć ponownie – komentował dla Comparic24.tv prezes BitBay, Sylwester Suszek.

Sylwester Suszek przypomina jednocześnie o zbiórce prowadzonej na rzecz pokrycia potrzeb szpitali w związku z walką z koronawirusem. Do tej pory udało się zgromadzić niemal 60 tysięcy złotych.

BitBay informował poprzez swoją stronę na Facebooku o problemach sieciowych u zewnętrznego dostawcy usług. Po godzinie 11:00 post komentował prezes giełdy, Sylwester Suszek, informując, że sytuacja jest „już prawie opanowana”.

Drodzy Użytkownicy, pojawił się problem z siecią u naszego zewnętrznego dostawcy usług. 🙁 🙁 Jesteśmy z nim w…

Publiée par BitBay sur Jeudi 26 mars 2020Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs dolara do CAD wzrośnie nawet do 1,47 wg Barclays
Następny artykułBitcoin nadal celuje w 6 tysięcy dolarów, twierdzi Maksymilian Bączkowski
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

8 KOMENTARZE

  1. Wcale nie prawda strona do tej pory nie działa a jest juz godzina 17.00 skoro nie ma juz problemu to dlaczego strona nie działa. ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here