CMC Markets

BitBay jest największą giełdą walut cyfrowych w Polsce, której działalność to nie tylko innowacyjna platforma z narzędziami dla traderów. BitBay to również zespół profesjonalistów, od lat oddany i zaangażowany w promocję kryptowalut oraz działalność charytatywną, wspierając działania WOŚP.


Zbiórka cyfrowych walut dla najbardziej potrzebujących

Giełda BitBay, już po raz trzeci organizuje zbiórkę walut cyfrowych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność inwestująca w krypowaluty, chętnie wspiera akcje mające na celu pomoc najbardziej potrzebującym, czego dowodem są kolejne zbiórki pieniędzy zakończone sukcesem i pobiciem rekordów.

Podobnie jak w ubiegłych latach przy BitBay został powołany Oficjalny Sztab WOŚP, który będzie sprawował pieczę nad zbiórką pieniędzy w wirtualnych walutach. W tym roku, po raz pierwszy, wpłat będzie można dokonać we wszystkich kryptowalutach dostępnych na giełdzie, tj.: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Game, Dash, Bitcoin Gold. W dwóch ubiegłych edycjach, dzięki hojności darczyńców udało się zebrać sumę 15 635 złotych. Akcje charytatywne prowadzone przez giełdę pokazują, jak wielkie serca mają jej użytkownicy i nie tylko, ponieważ w zbiórce mogą wziąć udział wszyscy posiadający i nieposiadający konta na BitBay.

Zbiórka potrwa od 29 grudnia do 14 stycznia. Za przelewy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, giełda nie pobiera żadnych prowizji. Aby wspomóc ten szczytny cel wystarczy wejść na stronę www.bitbay.net i przelać określoną kwotę w wybranej walucie. Bezpośredni link do zbiórki to:

BIORĘ UDZIAŁ W ZBIÓRCE

Podczas 26. Finału, WOŚP gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, a dokładniej dla pozyskania wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Ostatni raz pomoc dla tej dziedziny medycyny została przekazana 5 lat temu. To bardzo długi okres w świecie leczenia najmłodszych. Wielka moc społeczności kryptowalut w Polsce z pewnością pozwoli po raz kolejny wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynić się do zakupu wyspecjalizowanego sprzętu dla polskich szpitali.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here