Naga MarketsGiełda BitBay udostępniała właśnie rynki 0x, Basic Attention Token, Augur i TenX, jednocześnie do 0% obniżając prowizje (typu maker) od transakcji na parach z Bitcoinem

Od dzisiaj wszyscy użytkownicy BitBay, inwestując na parach kryptowalutowych, mogą skorzystać z niższych stawek prowizji od transakcji: Maker – 0% oraz Taker – 0.1%. BitBay dodał również kolejne rynki. Do oferty dołączają tokeny ZRX (0x), BAT (Basic Attention Token), REP (Augur) oraz PAY (TenX) kwotowane wobec złotówki, euro, dolara i bitcoina. Wszystkie dostępne są więc w czterech parach kryptowalutowych dając łącznie szenaście nowych instrumentów.

W ostatnim czasie BitBay wprowadziło wiele zmian ofertowych. Do listy wspieranych kryptowalut dołączyły w tym miesiącu OmiseGo, Golem, Zcash i Monero. Pojawiły się również dwa nowe produkty: wewnętrzny kantor walut fiat oraz tryb PRO w wersji beta.

Źródło: Coinpaprika.com

Dodane przez BitBay tokeny kryptograficzne znajdują się w pierwszej pięćdziesiątce największych kryptowalut, oprócz TenX, którego kapitalizacja jest zdecydowanie niższa:tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZdaniem noblisty Paula Krugmana, Bitcoin cofa nas o 300 lat
Następny artykułPowrót do średniej – przewodnik po rynkowym timingu – Justin Bennett
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here