Naga Markets
Od 31 sierpnia 2020 na platformie BitBay będzie obowiązywał nowy Regulamin. Najważniejsze zmiany związane z aktualizacją zostały opisane poniżej. Oprócz tego giełda wprowadza nowości: przyspieszone wypłaty cyfrowych aktywów oraz dynamiczne informacje o prowizjach i potwierdzeniach.

  • Niewykorzystane adresy do wpłat dla niektórych kryptowalut i tokenów będą od teraz ważne przez okres 6 miesięcy
  • Informacja o aktualnej opłacie za wypłaty kryptowalut będzie widoczna bezpośrednio w miejscu zlecania wypłaty lub wpłaty
  • BitBay rozważa wprowadzenie wypłat typu priority

Najważniejsze zmiany regulaminowe w ramach BitBay

Niewykorzystane adresy do wpłat dla niektórych kryptowalut i tokenów (lista dostępna w Tabeli Opłat i Prowizji) będą od teraz ważne przez okres 6 miesięcy. (§ 3, pkt 4)Przy adresie do wpłat dla danej kryptowaluty znajdziecie licznik, informujący o tym, przez jaki jeszcze czas niewykorzystany adres będzie aktywny. Jeśli termin 6 miesięcy nie upłynął – nadal możecie przesłać na niego środki.

Po dokonaniu wpłaty na adres jednej z wymienionych kryptowalut, adres ten zostanie przypisany do konta użytkownika na stałe. (§ 3, pkt 4)

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z adresu do wpłat dla którejkolwiek ze wskazanych kryptowalut (a Twoje konto jest aktywne dłużej niż 6 miesięcy), wówczas niewykorzystany adres przestanie być aktywny z dniem 7 września. (§ 3, pkt 4). Po 7 września nie przesyłaj na ten adres środków. Wpłata na dezaktywowany adres wiąże się z ryzykiem ich utraty. (§ 3, pkt 5)

Dostosowanie zapisów regulaminu do zmian w przepisach AML (§3, pkt. 20-24)

Nowości na platformie kryptowaltuowej BitBay

Dynamiczna informacja o fee i potwierdzeniach

Informacja o aktualnej opłacie za wypłaty kryptowalut oraz o ilości wymaganych potwierdzeń z sieci przy wpłacie będą od teraz widoczne bezpośrednio w miejscu zlecania wypłaty lub wpłaty. To rozwiązanie pozwoli nam dynamicznie reagować na spadek lub wzrost obciążenia sieci. (§ 1, pkt 7)

Przyspieszone wypłaty kryptowalut

Już w kolejnym miesiącu planujemy rozpoczęcie testowania możliwości customizacji fee za wychodzący przelew krypto. Wypłata typu “Priority” pozwoli użytkownikowi samodzielnie ustalić fee i przyspieszyć przelew. (§ 3, 12)

NED

Nowy Regulamin
Zaakceptowanie zmian w Regulaminie nie wymaga dodatkowej aktywności.

W przypadku braku akceptacji zmienionego Regulaminu niezwłocznie poinformujcie nas o tym – pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej support@bitbay.net w celu rozwiązania umowy.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here