Naga MarketsJedna z największych polskich giełd kryptowalutowych, BitBay, potwierdziła informację, że już w przyszłą sobotę (23 września) udostępni wszystkim użytkownikom najnowszą wersję swojej platformy, oznaczoną numerem 3.0. Początkowy planowany termin jej uruchomienia został opóźniony w związku z obecnymi wahaniami kursu Bitcoina oraz innych kyrptowalut.


Wersja demo dostępna od 17 września

„Mając na uwadze Wasze sugestie, postanowiliśmy przed wprowadzeniem nowej wersji platformy, zaprezentować ją Wam w formie demo. Zachęcamy Was do testowania, zgłaszania uwag oraz dzielenia się z nami opiniami. Mamy nadzieję, że dzięki temu ostateczna wersja będzie jeszcze w większym stopniu dostosowana do Waszych potrzeb” – czytamy w mailu skierowanym do klientów giełdy kryptowalutowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oznacza to, że już w niedzielę, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość uzyskania dostępu do demonstracyjnej wersji nowej platformy i jej testowania przez okres niemal tygodnia. W związku z planowaną aktualizacja BitBay ostrzega również o wyłączeniu swojej platformy – ta będzie niedostępna od północy 23 września do maksymalnie 10:00 tego samego dnia.

WYPRÓBUJ DEMO BITBAY 3.0

Przedstawiciele BitBay zapewniają jednocześnie, że środki klienckie w trakcie migracji są zabezpieczone i nie ma potrzeby ich wycofywania z rachunków. Przetransferowane zostać mają wszystkie dane dotyczące klientów, ustawienia kont, wystawionych ofert, prowizji, podpiętych kart płatniczych, itd. Dane do logowania również pozostają bez zmian.

Zmianie ulegną natomiast adresy do wpłat kryptowalut. Księgowanie wpłat dokonywanych na poprzednie adresy będzie odbywało się jedynie do 1 października, jednak może być obarczone opóźnieniami.

Trzy nowe kryptowaluty w ofercie BitBay

Wraz z zaprezentowaniem platformy 3.0, BitBay wprowadza do oferty również trzy kolejne kryptowaluty – obok Bitcoina, Bitcoin Cash, Litecoina i Ethereum pojawi się również Lisk, Dash oraz GameCredits. W terminie kolejnych 2 tygodni pulę uzupełnić ma Monero. Dodatkowo giełda zakłada, że w przyszłości w interwałach 3-tygodniowych będzie wdrażać kolejne popularne tokeny.

Warto przypomnieć, że pierwsze zapowiedzi BitBay 3.0 pojawiły się już pod koniec sierpnia, kiedy prezes giełdy, Sylwester Suszek, opowiadał o planowanych zmianach podczas streamingu na żywo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here