Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Bioton zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów biotechnologicznych oraz leków generycznych.

Pierwsza sesja nowego tygodnia okazała się bardzo udana dla posiadaczy akcji Biotonu. Spółka zyskała tego dnia 4,2% przy bardzo wysokich obrotach. Podwyższony wolumen utrzymuje się tutaj od kilku dni, potencjalnie wskazując na wystąpienie lokalnego dołka. Sprzyja temu sytuacja techniczna, gdyż znajdujemy się na wsparciu opartym o dwa poprzednie dołki. Formacja objęcia hossy przy wyższym wolumenie w tym rejonie może oznaczać wzrosty w najbliższym czasie. Jeżeli tak będzie to cena powinna kierować się co najmniej do okolic 8,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Lentex jest największym krajowym producentem wykładzin podłogowych PCV oraz włóknin technicznych.

Spółka odnotowała wczoraj 3% wzrosty przy niezłych obrotach. Po pięciu z rzędu spadkowych dniach, ostatnio widoczna jest próba odbicia. Warto pamiętać o szerszy trendzie wzrostowym, którego ostatni etap nieźle respektuje krawędzie kanału wzrostowego. Ponadto, korekta cofnęła kurs do okolic 10 zł czyli również dobrze respektowanego wsparcia. Odbicie w tym rejonie daje więc szansę na trwały powrót do wzrostów. Przed nami nie ma znaczących oporów i w dłuższym okresie czasu trend wzrostowy powinien zmierzać w stronę szczytów z 2007 roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Linia trendu spadkowego na GBP/AUD
Następny artykułCisco walczy z oporem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here