Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne zajmujące się produkcją leków. Założone 24 sierpnia 1989 r. Od 2 sierpnia 2004 spółka akcyjna, od 16 marca 2005 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka notowała w trakcie środowego handlu bardzo silną sesję, która przełożyła się na wzrost o prawie 11%. Analizując jednak wykres tygodniowy widzimy, że akcje poruszają się od końca 2015 roku w nieprzerwanym trendzie spadkowym, dodatkowo potencjalne wzrosty ograniczane są przez podażową linią trendu. W tym momencie strefa oporu wypada na wysokości 6.00-6.55 i w miejscu tym spodziewać można się potencjalnej reakcji podażowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Action jest spółką będącą jednym z największych polskich dystrybutorów sprzętu komputerowego. W trakcie wczorajszej sesji jej notowania zyskiwały niespełna 6%. Od strony technicznej 2017 rok (oraz końcówka 2016) to konsolidacja w okolicach historycznych dołków pomiędzy 5.38 oraz 3.18. Dopiero wybicie wspomnianego zakresu pozwoli określić, w którym kierunku przesuwały będą się akcje.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here