Naga MarketsBioPlanet S.A. otrzymała decyzję KNF o zatwierdzeniu prospektuW dniu 28 października 2021 r. Bio Planet S.A. otrzymała decyzję Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu prospektu sporządzanego w związku z ofertą publiczną nie więcej niż do 902.000 akcji Spółki, w tym publiczną subskrypcją do 200.000 nowo emitowanych akcji zwykłych serii D oraz publiczną sprzedażą nie więcej niż 702.000 istniejących akcji zwykłych Spółki zbywanych przez Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie.

Prospekt BioPlanet S.A. został zatwierdzony przez KNF

Spółka zapowiada, że będzie także ubiegać się o dopuszczenie i wprowadzenie wszystkich akcji do obrotu na rynku regulowanym. Publikacja prospektu planowana jest na 2 listopada 2021 roku.Prospekt zostanie udostępniony na stronie internetowej www.bioplanet.pl/oferta-publiczna/oraz na stronie internetowej koordynatora oferty – Domu Maklerskiego BOŚ S.A. pod adresem: www.bossa.pl/oferta/rynek-pierwotny/emisje/bio-planet-sa.

Zatwierdzenie Prospektu to dla nas bardzo pozytywna wiadomość, która stanowczo przybliża nas do dołączenia do grona spółek notowanych na rynku głównym GPW. W ciągu najbliższych dni rozpocznie się Oferta Publiczna. Przed naszą Spółką, liderem wśród dostawców żywności ekologicznej w Polsce, otwiera się z roku na rok coraz więcej możliwości w związku z wzmacniającym się trendem ukierunkowanym na żywność ekologiczną. Nasze ambicje zakładają systematyczny wzrost biznesu oraz jak najbardziej efektywne wykorzystanie sprzyjającego czasu na budowanie wartości spółki. Ze szczegółami naszego planu inwestorzy będą mogli zapoznać się czytając prospekt, który wkrótce zostanie opublikowany na stronie internetowej spółki oraz koordynatora oferty.”– informuje Sylwester Strużyna, Prezes Zarządu Bio Planet S.A.

Działalność Bio Planet S.A. koncentruje się na konfekcjonowaniu oraz dystrybucji żywności ekologicznej. W ofercie Spółki znajduje się ok. 7,0 tys. indeksów sprzedażowych obejmujących zarówno produkty trwałe (m. in. orzechy, owoce suszone, mąki, kasze i ryże, produkty z roślin strączkowych, grzyby, herbaty i zioła, soki i napoje, oleje i oliwy, przekąski, superfoods i przetworzone produkty śniadaniowe) oraz produkty świeże (m . in. jaja i nabiał, owoce i warzywa, mięso i wędliny).

Od 2007 roku produkty Spółki posiadają certyfikat AGRO BIO TEST (PL-EKO-07-07904), który jest podstawą kwalifikowania żywności oferowanej przez Spółkę jako żywności ekologicznej (żywności bio).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs forinta złoty | biomed lub akcje | cena akcji orlen | akcje datawalk | pko akcje rekomendacje | lotos akcje wykres | analiza dax |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here