Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego na antenie Comparic24.tv był Krzysztof Kopeć, Prezes Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego. Podczas rozmowy poruszono temat zaawansowania prac nad lekiem oraz ewentualną szczepionką przeciwko Covid-19 oraz działaniach spółki Biomed Lublin chcącej produkować lek z osocza.

  • Szczepionki na koronawirusa z Hiszpanii oraz Rosji: jak wygląda ich skuteczność? Rosyjska miała poprawić stan zdrowia u 55% pacjentów w przeciągu 7 dni
  • Jakie są plusy i minusy leku na koronawirusa z osocza oraz ile znajduje się go w bankach osocza na terenie Polski?
  • Biomed Lublin na GPW traci siódmy dzień z rzędu, nadal utrzymuje się jednak nad kluczowym wsparciem 16 zł

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKursy euro i funta wzrosły o 7 gr. Frank o 6 gr. a euro o 3 gr.
Następny artykułApple z kolejnym sukcesem sprzedaży iPhone’ów. Słabe wyniki Samsunga
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here