Naga Markets

Biomed-Lublin [BML], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaGigantyczną przecenę zanotował wczoraj Biomed Lublin, mimo że wiele spółek, które zyskiwały na pandemii, ostatnio odbiło za sprawą wykrycia nowej mutacji wirusa. Powodem dwucyfrowej przeceny była informacja o zakończeniu badań w szpitalu w Lublinie. Jak się okazało produkowana przez spółkę immunoglobuliny z osocza dawców po przebytej infekcji wirusowej SARS CoV 2 nie stanie się lekiem na koronawirusa.

“Wyniki analizy danych pierwszych 100 pacjentów, włączonych do badania, wskazują, że dodanie wytworzonej z osocza swoistej Immunoglobuliny anty-SARS-CoV2 do standardowej terapii nie ma statystycznie istotnego wpływu na określone w protokole badania punkty końcowe” – podano w komunikacie.Załamanie notowań

W ten sposób kończy się serial z produkcją polskiego leku na COVID, nie dziwi zatem też mocna przecena akcji spółki.

biomed lublin


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Lekkie odbicie 

Bardzo dobre wyniki sprzedaży „Cyberpunka” w okresie corocznych wyprzedaży, spotkały się z odbiciem na akcjach CD Projektu. Według najnowszych danych koniec listopada i obniżka o 50% sprawiła, że w tym okresie gra jest najlepiej sprzedającą się produkcją na świecie. Po za tym, gra zbiera także przeważnie pozytywne opinie. Na przestrzeni 30 dni grę na platformie Steam oceniło 16 tys. graczy, a aż 84 proc. z nich dało pozytyw. Gra po roku od debiutu wróciła na pozycję lidera.

cd projekt

Spółka mimo nieudanej premiery, cały czas pracuje nad poprawieniem błędów w wersji na starsze konsole. Black Week pokazuje, że gra cały czas ma potencjał sprzedażowy, jak powiedział w jednym z wywiadów prezes spółki, wciąż liczy na to, że gra okaże się sukcesem w długim terminie czasu. Na wykresie szykuje się kolejny atak na opór przy 210 zł.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here