Naga MarketsBiomed w swojej działalności zajmuje się produkcją preparatów leczniczych, wyrobów medycznych oraz odczynników laboratoryjnych.

biomed w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres z tygodniowym interwałem czasowym obejmujący pełną historię notowań wskazuje na sporo wyższy wolumen w bieżącym roku. Niestety pojawił się on w czasie gwałtownych spadków, a obecnie trwa ich odreagowanie. Na dzień dzisiejszy nie widać szczególnych sygnałów, które miałyby doprowadzić do odwrócenia spadkowej tendencji.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

biomed d1

Na wykresie dziennym należy wyznaczyć kluczowy opór jaki powstał po pojawieniu się dużej luki spadkowej z 14 stycznia. Pierwsza próba odreagowania zakończyła się jej domknięciem i powrotem do spadków. Obecnie trwa drugie podejście, które ma pewną dynamikę. Wzrost obrotów także sprawia, że kupujący nie są bez szans w starciu z oporem. Trudno jednak prognozować czy dojdzie do jego wybicia. Jeżeli tak by się stało, otworzy się przestrzeń do większej zwyżki, nawet w rejon 2,40 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Grupa Kęty
Następny artykułPoranny komentarz rynkowy – przed nami PMI
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here