Naga MarketsBioMaxima [BMX], Ten Sqaure Games [TEN] – Gorące spółki dniaBiotechnologiczna spółka Biomaxima poinformowała w ubiegły piątek, że zakończyła prace walidacyjne i złożyła w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych wniosek o rejestrację testu genetycznego SARS/Flu/RSV Real Time PCR LAB-KITTM do identyfikacji i różnicowania zakażeń wywołanych ośmioma wirusami, w tym SARS-CoV-2 czy grypy. Po 14 dniach od daty złożenia wniosku spółka uzyska prawo do sprzedaży testu. Test jest nowoczesnym narzędziem umożliwiającym szybką diagnostykę infekcji górnych dróg oddechowych, charakteryzując się bardzo wysoką czułością i specyficznością.

    • BioMaxima wprowadzi nowy ty testu
    • Podobne informacje przestały wpływać na kurs spółki
    • Ten Square Games wyceniony na 685 zł za akcję

Spółka uważa, że znajdzie zapotrzebowanie na testy nawet po zakończeniu pandemii i pracuje także nad kilkoma innymi testami wykrywającymi infekcje układu oddechowego, pokarmowego, dróg płciowych jak również do wykrywania i różnicowania patogenów w badaniach żywności, leków, wody itp. Ostatnie raporty wskazują na poprawę wyników spółki, jednak pewna moda na nią, jaka widoczna była na początku pandemii, przemija.

Te artykuły również Cię zainteresują
W kierunku głównego wsparcia

Stąd już kolejne pozytywne informacje nie wywołują żadnej reakcja na rynku. Wykres sugeruje szanse na odbicie przy wsparciu okolic 22-23 zł. Wtedy całość spadków sięgnie 60% licząc od początku listopada.

biomaxima


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Mocna rekomendacja

Analitycy DM BDM wydali rekomendację dla producenta gier Ten Sqaure Games, w której podniesiony wycenę do 685 zł za akcję z 206 zł wcześniej. Jednocześnie zalecono kupno akcji spółki. Raport został opracowany 4 grudnia, w a miniony piątek został upubliczniony. “Listopadowe dane o sprzedaży z Sensor Tower uważamy za niemiarodajne. Tym samym radzimy wykorzystać ostatnią przecenę kursu akcji spółki.

Zwracamy uwagę, na zaskakująco dobry progres nowo wydanej gry „Hunting Clash”. Spodziewamy się, że będzie ona głównym motorem napędowym dalszej poprawy ścieżki wynikowej spółki, a z czasem może się stać równie ważnym filarem działalności co sam „Fishing Clash” – napisano w raporcie.

ten square games

Autor raportu wskazuje, że sukcesem będzie pewna dywersyfikacja tzn. Spółka przestanie bazować tylko na jednym, wielkim tytule. Spółka chce wypuszczać kolejne gry w podobnej tematyce, a biorąc pod uwagę jej sukcesy, wydaje się, że można oczekiwać kolejnych udanych produkcji. Analitycy liczą także, że spółka wejdzie niebawem na rynek chiński. Na wykresie okolice 500 zł działają jak wsparcie. Jeżeli jednak nie uda się zainicjować odbicia i korekta nadal będzie kontynuowana, to kolejna szansa może pojawić się przy 445 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here