Naga MarketsBiomax jest spółką działającą w sektorze biotechnologicznym. Profil działalności firmy obejmuje wdrażanie innowacyjnych technologii biochemicznych oraz sprzedaż produktów i preparatów biotechnologicznych.

biomax w1

Sytuacja na interwale tygodniowym, który obejmuje pełną historię notowań spółki jest bardzo czytelna. Po pierwsze, w zasadzie od samego początku trwa trend spadkowy. Świadczy o tym układ coraz niżej położonych dołków i szczytów. Kluczowe są trzy strefy. Pierwsza to historyczne dno czyli poziom 0,10 zł. Drugi to opór, przy którym się znajdujemy czyli 0,24-0,25 zł. Jest to poziom kilkukrotnie testowany, wcześniej służący jako wsparcie. Silna strefa, której wybicia wygenerowałoby sygnał kupna. Ogromny wzrost wielkości obrotów w ostatnim czasie daje na to pewne nadzieje. Warto obserwować notowania, gdyż jeżeli doszłoby do pokonania tego oporu, otwarta zostaje droga do kolejnej strefy okolic 0,63 zł, która także jest niezwykle istotnym poziomem. Test tego oporu zapewne zbiegałby się z testem linii trendu spadkowego. Wybicie najbliższego oporu może zatem oznaczać wzrost ceny aż o 150%.

biomax d1

Mamy więc spółkę, która czytelnie porusza się między strefami wsparć i oporów. Układ dzienny potwierdza to co widać na interwale tygodniowym. Aktualnie mamy próbę pokonania oporu przy 0,24-0,25 zł. Piątkowa świeca pokazuje, że pierwszy atak jest nieudany i może zwiastować ona korektę. Jak już wspomniałem, bardzo duże obroty dają jednak nadzieję na pokonanie tej strefy oporu. Poprzednim razem spółka była analizowana ponad rok temu. Wyznaczone wtedy wsparcie upadło, a następnie stało się oporem, który doprowadził do dalszych spadków.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here