Naga MarketsBiomass ma nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19. TKO na zamknięciu +200%!Podczas poniedziałkowej sesji Biomass poinformował o nabyciu 3 mln akcji spółki, przez akcjonariusza posiadającego przed transakcją nieco ponad 6% akcji spółki. Komunikat skutkował wzrostem o 20%. Kilka godzin później spółka poinformowała o opracowaniu i uzyskaniu rejestracji oraz zezwolenia na nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19. Kurs akcji został zawieszony na widełkach. Teoretyczny kurs otwarcia o 17:00 wynosił blisko 3 zł., co stanowiłoby wzrost o blisko +200%!

  • Jeden z kluczowych akcjonariuszy Biomass, zakupił poza giełdą 3 mln akcji spółki. Obecnie jest w posiadaniu 8,1 mln, co stanowi o blisko 10% udziałów. 
  • Spółka poinformowała też, że ma nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19.
  • Podczas poniedziałkowej sesji kurs akcji zawisł na górnych widełkach. TKO na zamknięciu sesji wynosił blisko 3 zł. (+200%).

Zobacz również: NG Games testuje historyczny szczyt. Akcje drożeją o 15%!

Biomass zawieszony na górnych widełkach po komunikatach. TKO +200%!

Zakończona 2 godziny temu poniedziałkowa sesja, przyniosła bardzo duże wzrosty na walorach spółki Biomass. Początek sesji przebiegał bardzo niemrawo, a akcje oscylowały w okolicach kursu odniesienia z piątkowej sesji.

Po godzinie 12:00 spółka opublikowała komunikat o nabyciu 3 mln akcji w transakcji pozagiełdowej przez Zbigniewa Bieńka. Akcjonariusz przed transakcją posiadał 5,12 mln akcji, reprezentujących 6,18% udziału w głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki. Po transakcji, Bieniek posiadał natomiast 8,12 mln akcji, dających mu już blisko 10% udziału w głosach. Komunikat skutkował wzrostami dochodzącymi do 20%, a kurs pokonał 1,2 zł.

Notowania spółki Biomass z ostatnich 30 dni. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

Biomass opracował preparat biobójczy do walki z COVID-19!

Tuż przed 15:00, spółka poinformowała o opracowaniu i uzyskaniu rejestracji oraz zezwolenia na nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19.

W komunikacie napisano: “SEPTOVIR OXY 800 jest płynem biobójczym o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, mających oraz niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania metodą zamgławiania za pomocą generatora par w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w pomieszczeniach przemysłowych, instytucjonalnych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach prywatnych oraz pomieszczeniach medycznych. Produkt ten będzie wytwarzany w oparciu o własne moce produkcyjne przez „Spółkę”.

Kurs akcji natychmiast został zawieszony na górnych widełkach. Ostatnie transakcje zostały dokonane po kursie 1,235. Na zamknięciu sesji TKO wyniósł blisko 3 zł. co stanowiło teoretyczny wzrost o blisko 200%.

Na zamknięciu sesji po stronie kupna widniało 167 transakcji opiewających na zakup ponad 730 tysięcy akcji – Po Każdej Cenie.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here