Naga MarketsPrzedmiotem działalności Biomass Energy Project jest uprawa roślin energetycznych przeznaczonych do produkcji biomasy.

biomass

Spółka w ostatnich latach notuje coraz niższe przychody i wyniki netto. Ostatni raport za pierwszy kwartał dobitnie to potwierdził. Przychody sięgnęły zaledwie 211 tysięcy złotych, co jest wynikiem gorszym od poprzedniego roku o 65%. Zysk netto wyniósł zaledwie 61 tysięcy zł co jest wynikiem porównywalnym do ostatnich słabych kwartałów. Patrząc na historię notowań spółki, wydaje się, że akcjonariusze nie specjalnie się wynikami przejmują, a sama spółka zdaje się mieć nieco spekulacyjny charakter. Być może wycenia się przyszłość, gdyż spółka co chwilę chwali się jakimiś innowacyjnymi pomysłami.

Orbex

Najnowsze to roślinne laboratorium in-vitro czy próby wejścia na rynek Indonezji. Co do samego wykresu, spółka rozpoczęła rok w miarę udanie, silny zjazd notowań nastąpił w kwietniu i maju. Można to jednak wiązać ze słabością na szerokim rynku. Obecnie kurs próbuje odbijać. Kluczowy jest opór okolic 0,45 zł. Po jego wybiciu spółka może powrócić na tegoroczne maksima.

Czytaj także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here