Naga MarketsZ powodu swojej dynamicznie wzrastającej popularności, rynek opcji binarnych zbliża się do punktu nasycenia. Nowy gracz w branży – Binarystation – postanowił więc wprowadzić do swojej oferty innowacyjną usługę, która może przyciągnąć nowych użytkowników. Podczas gdy prognozy pogody są powszechnie dostępne to ich skuteczność często jest daleka od rzeczywistości. Przedsiębiorstwo wpadło więc na pomysł,. aby zaoferować klientom możliwość obstawiania każdego dnia jak zmieniały będą się warunki atmosferyczne w najbliższej przyszłości.

Po raz pierwszy najnowsze rozwiązanie zaprezentowane zostanie podczas iFX Expo zaplanowanego na przyszły tydzień. O ile sama platforma Binarystation nie jest niczym innowacyjnym – już wcześniej widzieliśmy narzędzia nastawione głównie na przyciąganie hazardzistów a nie uczestników rynków finansowych – to jej elastyczność i możliwość dopasowania się do nowych produktów opcji binarnych ma zachęcić brokerów do rozpoczęcia współpracy z jej twórcami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Binarystation została stworzona w taki sposób, że w zasadzie pozwala brokerom na samodzielne wybranie licencjonowanego kanału danych, z którego mają zamiar korzystać. Zgodnie z komunikatem prasowym wydanym przez przedsiębiorstwom, klienci mogą korzystać z rozbudowanej oferty – między innymi tradingu BTC, lokalnych indeksów giełdowych oraz produktów stóp procentowych.

Broker korzystający z platformy Binarystation bierze na siebie odpowiedzialność za obsługę depozytów oraz wypłat środków oraz procesu tworzenia rachunków. W zamian otrzymuje jednak pełną kontrolę nad swoją ofertą – swoją ciężką pracą buduje własną reputację i zarządzania działalnością na własne ryzyko. Platforma nie wymusza podziału zyskiem – co prawda konieczne jest opłacenie licencji i opłat za obsługę techniczną – wysokość kwoty nie jest jednak zależna od wysokości obrotu.

Poniżej zrzuty ekranu prezentujące wygląd nowego produktu. Widać tutaj wykres zmiany temperatury w czasie rzeczywistym dla Londynu. Na sam koniec przypominamy, że pogodowe opcje binarne zaprezentowane zostaną podczas iFX Expo w Limassol.

Za forexmagnates.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here