Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Ranek rozpoczął się od negatywnej niespodzianki, którą rynkom zgotowała produkcja przemysłowa Niemiec. Konsensus mówił o 1,5%-owym spadku. W rzeczywistości wyniósł on natomiast 4%! Rynki co prawda przetrawiły jakoś tę informację, jednak dla samej strefy euro jest ona niezwykle niekorzystne. Przed 11:00 poznaliśmy również odczyty brytyjskiej produkcji przemysłowej – ta okazała się zdecydowanie bardziej korzystna (rynki ponownie bez reakcji).W nocy obradowały dwa banki centralne. RBA oraz BoJ. Posiedzenia nie przyniosły ani zmiany stóp, ani zmiany dotychczasowych instrukcji wyprzedzających. RBA mówiło o konieczności utrzymania stabilnych stóp w dłuższym okresie i zbyt wysokiej wycenie AUD w porównaniu do standardów historycznych. Bank Japonii natomiast odnosił się do celu inflacyjnego na poziomie 2% i dostosowywania polityki monetarnej w razie potrzeby.

Wczoraj i dzisiaj na łamach naszego portalu pojawiły się dwa artykuły poświęcone opcjom binarnym:

 Dlaczego negatywnie patrzymy na opcje binarne?

Jakie opcje binarne najlepiej pasują do Twojego stylu gry?

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: AUD

SŁABE: EUR, CHF

invest

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

– GBP/AUD – na wsparciu D1

Złoto – retest strefy oporu H4

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Na USD/JPY (H4) jesteśmy świadkami silnego ruchu korekcyjnego, który wyraźnie zbliża się w okolice ostatnich dołków. Cena po nieudanych próbach przebicia psychologicznej bariery 110 po raz kolejny osuwa się w okolice 108.45, znajdując się nad wsparciem 108.346. Przenosząc się na niższe interwały (H1 i M30) widzimy, że w obszarze zaznaczonym niebieskim trójkątem cena tworzy sobie bazę, respektując poniższe wsparcie. Może to doprowadzić ostatecznie do wybicia i wzrostów jeszcze przed zakończeniem dzisiejszej sesji.

USD/JPY na pewno odbije - pytanie jedynie kiedy?
USD/JPY na pewno odbije – pytanie jedynie kiedy?

Jeszcze pewniejszym sygnałem będzie zejście do lini wsparcia znajdującej się poniżej (108.221). Zalecana obserwacja sytuacji i zakup opcji CALL w okolicach ważnych poziomów wsparcia.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here