Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

W nocy poznaliśmy korzystne odczyty z Chin, które okazały się pozytywnym zaskoczeniem dla rynków – zyskała na tym między innymi Australia i AUD/USD, gdzie widzimy odrabianie dotychczasowych strat.

Dzisiejszego ranka opublikowano serię odczytów inflacji PMI dla przemysłu i usług według Markit. Wyniki Francji, Niemiec oraz UE były mieszane, jednak rynki reagują dosyć pozytywnie. EUR/USD od początku dnia wzrosło już o ponad 50 pipsów. W czasie sesji amerykańskiej czeka nas wystąpienie członka FOMC (Jerome Powell’a) – przemowa nie powinna odcisnąć się wyraźniej na wykresach. Warto śledzić również sprzedaż detaliczną Kanady, gdzie eksperci spodziewają się odreagowania po ostatnich, korzystnych wynikach.

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: EUR, AUD, 

SŁABE: USD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

– EUR/USD – strefa oporu M15

– AUD/USD – koniec korekty przy linii trendu i strefie oporu

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Na dzisiaj ponownie GBP/USD (Kabel). Para niby rośnie, jednak nadal nie jest w stanie przebić psychologicznego oporu na 1.64 i odrobić silnych spadków sprzed powstania weekendowej luki. Naszym zdaniem powinniśmy spodziewać się kolejnych spadków na funcie do dolara amerykańskiego. W związku z tym warto rozważyć zagranie PUT  na Kablu. Lepiej obrazuje to wykres:

Kabel ma problemy z pokonaniem psychologicznego oporu

AUD wzrasta, JPY deprecjonuje. Czy istnieje więc lepszy cross niż AUD/JPY pod dzisiejsze zagrania na opcjach binarnych? Na wykresie H1 cena znalazła bazę w okolicach 96.321 i z niej pnie się w górę. Obecne poziomy 96.576 posiadają istotny opór dopiero w okolicach 96.924. Po drodze napotkają również 96.710. Cena powinna jednak do końca dnia podnieść się ze wspomnianego 96.576, dlatego rozważamy CALL.

AUD/JPY złapał bazę i powinien iść w górę
AUD/JPY złapał bazę i powinien iść w górę

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here