Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Rankiem w kalendarzu makro najważniejsze były informacje o szwajcarskiej stopie bezrobocia (3.2% zgodnie z prognozami) oraz produkcji przemysłowej Hiszpanii – 0.6% przy zakładanych prognozach 1.4%. W południe spodziewać możemy się natomiast dynamicznych ruchów na polskiej złotówce. NBP poda aktualizację swojej stopy bazowej.Ciekawie robi się tak naprawdę dopiero później – kanadyjskie housing starts o 14:15. Wieczorem odradzamy gry, gdyż rynki będą pozycjonowały się pod protokoły FOMC publikowane o 20:00. Po ostatnich, jastrzębich minutes jakikolwiek gołębi wydźwięk może zostać negatywnie odebrany przez rynek i osłabić dolara.

W nocy czekają nas natomiast ważne dane z australijskiego rynku pracy (zatrudnieniem, stopa bezrobocia, poziom partycypacji, itd.). Z samego ranka warto więc obserwować AUD!

Wczoraj na łamach naszego portalu pojawiły się dwa artykuły poświęcone opcjom binarnym. Serdecznie zapraszamy do lektury!

 Dlaczego negatywnie patrzymy na opcje binarne?

Jakie opcje binarne najlepiej pasują do Twojego stylu gry?

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD, GBP, CHF

invest

SŁABE: JPY, AUD, CAD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

– EUR/GBP – plan gry na dzisiaj

–  AUD/NZD – kolejny atak na szczyt

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Dzisiaj polecamy obserwować ruchy na euro do funta brytyjskiego. Cross EUR/GBP na wykresie H4 od początku miesiąca porusza się cały czas w górę, odrabiając około 120 pipsów po trwających od 10 września spadkach. Jak widać na poniższym wykresie cena dotarła do istotnej strefy oporu, która pokrywa się z 38.2% zniesienia wrześniowych osunięć.

EUR/GBP na H4 podeszło pod istotną strefę oporu.
EUR/GBP na H4 podeszło pod istotną strefę oporu.

Przenosząc się na mniejsze interwały (M30) widzimy, że cena testuje wspomniany obszar. Na wykresie półgodzinnym strefa została naruszona, co doprowadziło do dynamicznej reakcji podaży i osunięcia. Wiele wskazuje na to, że obszar nie zostanie dzisiaj przebity, a cena zacznie przemieszczać się w kierunku dolnego ograniczenia kanału spadkowego. Warto obserwować rozwój wydarzeń i rozważyć zakup opcji PUT (grę na spadki).

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

  1. Jest szansa na jastrzębią niespodziankę z FOMC. Musimy jednak pamiętać, że na początku września Komitet posiadał całkowicie inne spojrzenie na inflację niż obecnie – teraz obawy są większe. Nawet bardzo pozytywny wydźwięk dzisiejszego raportu musi być więc oceniany w tej perspektywie.

    Moim zdaniem USD umocni się w pewnym stopniu, ale szybko wszystko wróci do „normy” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here