Naga Markets

binarny raport południowyDzisiaj przedstawiamy Wam całkowicie nową serię, która publikowana będzie codziennie i dedykowana jest tylko i wyłącznie opcjom binarnym. Popołudniowy przegląd rynku – bo o nim właśnie mowa – będzie szybkim spojrzeniem na najważniejsze wydarzenia na walutach. Będziemy podsumowali najlepiej i najgorzej trendujące od rozpoczęcia porannej sesji pary oraz podawali propozycje handlowe na zakończenie dnia. Wszelakie uwagi mile widziane – podzielcie się nimi w komentarzach!

Euforia na azjatyckich rynkach spowodowała, że japoński jen utracił sporo siły w stosunku do głównych walut (między innymi GBP, CAD oraz EUR/AUD). W przeciągu najbliższych kilku godzin największej płynności powinniśmy spodziewa cię na dolarze amerykańskim. Wszystko za sprawą publikacji inflacji konsumenckiej (14:30) oraz ze względu na posiedzenie Komitetu Federalnego Wolnego Rynku (FOMC).Gra jest obecnie trochę ryzykowna. Spodziewamy się bowiem wzrostów Australijczyka oraz utraty części popytu na dolarze amerykańskim wraz z publikacją dzisiejszych, najważniejszych odczytów.

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: GBP, CAD, EUR, AUD

SŁABE: JPY, CHF, USD

Propozycje handlowe na koniec dnia

W nowym dziale publikować będziemy również propozycje zakupu opcji pod koniec dnia. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was dwie pary – GBP/USD oraz USD/CHF. Warto rozważyć zagranie PUT (DOWN) – czyli na spadki. Opcje wygasają równo o 21:00.

Kabel nadal toczy walkę z luką powstałą w zeszły poniedziałek (po informacjach, że Szkoci coraz chętniej opowiadają się za niepodległością). Cena dzisiaj cały dzień próbuje przebić powstałą tam strefę oporu – jednak nieskutecznie. Wszystko wskazuje, że do końca dnia pokonanie obszaru będzie niemożliwe:

GBP/USD nadal walczy z luką weekendową
GBP/USD nadal walczy z luką weekendową

USD/CHF ma wyraźne problemy z pokonaniem horyzontalnej linii oporu, przy której obecnie się znajduje. Co prawda oświadczenie FOMC może sporo namieszać w godzinach wieczornych, zakładamy jednak spadki dolara do franka.

XTB
USD/CHF ma przed sobą sporo opór
USD/CHF ma przed sobą sporo opór

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here