Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Co do dotychczasowych danych makro wystarczy powiedzieć o nich po prostu, że były. Chiny i Australia odpoczywają, co odbija się na zmniejszonej aktywności rynkowej. Z Europy od rana napływają niekorzystne informacje, jednak nie mają one silniejszego wpływu na EUR/USD. Jesteśmy właśnie świadkami korekty dolara, który podobnie jak w poprzednim tygodniu opada. W przeciągu kilku dni tendencja ta powinna jednak się odwrócić.Śledzący kalendarz makro powinni skupić się przede wszystkim na godzinie 16:00 i kanadyjskiej inflacji PMI według Ivey. Oprócz tego brak istotniejszych odczytów w rozpoczynającym się tygodniu handlowym.

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: XAU, EUR, GBP

SŁABE: USD, BTC

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

– USD/JPY – pin bar na poziomie wsparcia

invest

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Dzisiaj proponujemy zagranie na wzrosty na EUR/CAD. Podstawy do zagrania znajdują się na wykresie czterogodzinnym (H4):

Krzyż znalazł bazę i będzie zmierzał w stronę poziomu oporu?
Krzyż znalazł bazę i będzie zmierzał w stronę poziomu oporu?

Na wykresie H4 widzimy wyraźnie, że cena była w stanie stworzyć sobie silną bazę w okolicach 1.4071. Właśnie to miejsce może być punktem zapalnym do dalszych wzrostów. Przed parą rysuje się jednak lokalna strefa oporu (1.40978-1.41008). Dolne ograniczenie strefy od obecnego poziomu ceny dzieli ponad 15 pipsów. Cena ma więc miejsce, aby przesunąć się w górę. Warto rozważyć zakup opcji CALL.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here