Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Dzisiejszy dzień nie obfituje w dane makroekonomiczne. Zdecydowanie najważniejszym punktem poniedziałku będzie odczyt z USA dotyczący sprzedaży nieruchomości, który poznamy o godzinie 16:00.Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD, GBP

SŁABE: EUR

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

GBP/CAD – reakcja na wsparcie

AUD/CHF – kanał spadkowy M15

invest

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Wobec nieustającej słabości Euro, które nie reaguje na kolejnych wsparciach, rozważamy zagranie opcji PUT na parze EUR/GBP:

opcja

Na interwale M30, cena dotarła do strefy oporu, z której poprzednim razem zaczęły się silne spadki. Trend jest zdecydowanie spadkowy, a podejście pod opór nie jest zbyt dynamiczne i niesie znamiona ruchu korekcyjnego. Widoczna jest już reakcja na ten poziom, dlatego rozważamy PUT.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here