Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Z dzisiejszych danych marko należy wspomnieć o mieszanych odczytach dla Euro tzn. słabszego PMI Francji i Włoch oraz lepszego z Niemiec. Kluczowy dla notowań Funta był słabszy od oczekiwań odczyt PMI z Wielkiej Brytanii, który spowodował dalsze osłabienia się tej waluty. Najważniejsze dane w dniu dzisiejszym jeszcze przed nami, a są to o 14:30 odczyty z rynku pracy oraz o godzinie 16:00 wskaźnik ISM, czyli odpowiednik europejskiego PMI. Odczyty popołudniowe oczywiście z USA.Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD

SŁABE: GBP, EUR, JPY, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

AUD/JPY – spadki wewnątrz konsolidacji

Złoto – ponownie na wsparciu H4

invest

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Dzisiaj proponujemy zagranie na spadki na parze USD/SEK. Jest to typowo techniczne zagranie, zresztą proszę spojrzeć na wykres:

usdsek

W szerszym horyzoncie panuje trend wzrostowy, ale na krótki okres można zagrać opcję PUT, gdyż cena dotarła do strefy oporu i zatrzymała się tam pokazując na niższych interwałach lekką reakcję podaży. Zagranie na spadki wpisuje się w trwającą korektę spadkową, dlatego rozważamy PUT.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułZłoto – ponownie na wsparciu H4
Następny artykułS&P500 – kanał zadziałał
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here