Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Z danych makro, które mogą mieć większy wpływ na notowania par walut, w dniu dzisiejszym mamy jedynie dane z USA, są to:– 14:30 kwartalne PKB

– 15:55 Indeks nastroju Michigan

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD, GBP

SŁABE: EUR, JPY, AUD, NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

invest

Złoto – sygnał sprzedaży na interwale H1

EUR/GBP – możliwe dalsze spadki

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Z głównych par walutowych nadal słabo zachowuje się dolar australijski. Jego słabość szczególnie widoczna jest w parze z amerykańskim odpowiednikiem. W związku z danymi popołudniowymi danymi makro z USA, rozważamy pozycję krótką na AUD/USD:

audusd

Na interwale M30 panują nieprzerwanie spadki, a popyt nie jest w ogóle widoczny, każda z korekt jest bardzo słaba. Jeżeli do tego dojdą dobre dane z USA powinniśmy po raz kolejny być świadkami silnych spadków, dlatego rozważamy PUT.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here