Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Wśród dzisiejszych danych makroekonomicznych, które zostały już opublikowane to przede wszystkim inflacja PPI z Niemiec, odczyt okazał się jednak zgodny z oczekiwaniami stąd brak reakcji na rynkach na te informacje.Pośród istotnych danych, które jeszcze przed nami w dniu dzisiejszym należy zwrócić uwagę na odczyty z Kanady o godzinie 14:30, dotyczące inflacji. Po za tymi danymi dzisiejszy kalendarz makro jest z zasadzie pusty.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, GBP, CNY

SŁABE: EUR, CHF, JPY, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

EUR/JPY – reakcja na strefę oporu

GBP/NZD – test strefy oporu w trendzie bocznym

invest

Dział propozycji handlowych na koniec dnia będziemy uzupełniać również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

W obliczu jednych atrakcji ze strony danych makro, które pochodzą z kanadyjskiej gospodarki, warto zainteresować się właśnie tą walutą, gdyż w przypadku jakiegoś zaskoczenia mogą one znacząco wpłynąć na wzrost zmienności na parach z CAD-em. Po za tym dane te poznamy o 14:30, później poza pustkami w kalendarzu, należy pamiętać, że mamy piątek i dzień handlowy na rynkach zacznie powoli wygasać już późnym popołudniem.

W związku z tym rozważamy zagrania PUT na CAD/CHF licząc na rozczarowujące dane makro.

Kurs na CAD/CHF na interwale H1 podchodzi pod strefę oporu, łączącą ostatnie lokalne szczyty. Ponadto znajdujemy się pod linią poprowadzoną po ostatnich maksimach, która dwukrotnie wywołała silne spadki. Warto także zauważyć, że cena podlega kompresji, a to może oznaczać, że niebawem nastąpi zwiększenie zmienności i wybicie z tego trójkąta, sprzyjać temu mogą właśnie dane makro o 14:30.

cadchf

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum :)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here