Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Rynki nadal przetrawiają wczorajsze FOMC. Zdecydowanie gołębi wydźwięk protokołów z wrześniowego posiedzenia pociągnął dolara w dół co doskonale widać na praktycznie wszystkich ważnych parach z greenbackiemPrzed nami jednak kolejny bank centralny – już o 13:00 poznamy rezultaty posiedzenia BoE. Prognozy rynkowe przewidują brak zmian w stopach procentowych (0.5%) i utrzymanie programu skupu aktywów na poziomie 375 miliardów funtów. Niektórzy gracze spodziewają się również braku publikacji oświadczenia – w takim przypadku szczegóły posiedzenia poznalibyśmy dopiero przy publikacji MPC minutes pod koniec miesiąca.Standardowo o 14:30 Ameryka poda początkowe i kontynuowane wnioski o zasiłek dla bezrobotnych. Ostatni odczyt initial jobless claims na poziomie 287 tysięcy. Konsensus 294 tysiące – każdy niższy wynik może bardzo pozytywnie wpłynąć na dolara. Dzień podsumuje natomiast Mario Draghi, który o 17:00 wygłosi przemówienie. Przed nami ciekawy dzień.

W godzinach popołudniowych na łamach portalu pojawi się natomiast news o dużym brokerze, który dał swoim klientom możliwość zakupu udziału spółki. Jesteś ciekawy co to za podmiot? Czytaj Comparic!

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: CAD, AUD

SŁABE: EUR, CHF, JPY

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

– AUD/USD – test ważnego poziomu oporu

invest

NZD/JPY – strefa oporu H1

GBP/CHF – popyt na wsparciu H4

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Dzisiaj bardzo ciekawą parą do obserwacji jest GBP/USD. Przede wszystkim ze względu na publikowane dane makro – zarówno posiedzenie Bank of England jak i zasiłki dla bezrobotnych w USA. Oprócz tego po wczorajszym posiedzeniu FOMC, Kabel wyraźnie zaczął piąć się do góry. Dynamicznie przebił linię wsparcia/oporu i zmierza w kierunku ponad 100-pipsowej luki, która powstała w jeden z pierwszych weekendów września.

GBP/USD na wykresie H4 zbliża się w okolice 100-pipsowej luki z początku września
GBP/USD na wykresie H4 zbliża się w okolice 100-pipsowej luki z początku września

Po godzinie 13:00 kiedy będzie wiadomo jakie decyzje podjął BoE będzie można powiedzieć więcej.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here