Naga Markets

binarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możeszznaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lubna forum!

W nocy poznaliśmy korzystne odczyty z Chin, które okazały się pozytywnym zaskoczeniem dla rynków – zyskała na tym między innymi Australia i AUD/USD, gdzie widzimy odrabianie dotychczasowych strat.Dzisiejszego ranka miało miejsce przemówienie szefa BoA, nie wywołało ono specjalnych zmian, a dolar australijski nadal się osłabia do większości walut. Z danych makro, które jeszcze przed nami warto zwrócić uwagę na serię danych na temat zamówień trwałych w USA oraz wnioski o zasiłek dla bezrobotnych. Dane z USA o godzinie 14:30, chwilę potem o 14:40 będzie miało miejsce wystąpienie szefa BoE, które może podnieść zmienność na parach z Funtem.

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD

SŁABE: EUR, AUD, NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

EUR/AUD – silny impet spadkowy

XTB

USD/ZAR – formacja trójkąta M30

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Najsłabiej spośród głównych walut zachowuje się dolar nowozelandzki. Mając na uwadz nadchodzące dane z USA i Wielkiej Brytanii, rozważaliśmy pozycję długa na GBP/NZD, aczkolwiek wydaje się, że potencjał wzrostów na dzisiaj może już być wyczerpany. Drugą z pozycji rozważanych jest pozycja długa na GBP/AUD:

xczxc

Na interwale M30 mamy trend wzrostowy z dość dokładnie respektowaną linią trendu. Aktualnie trwa korekta porannych wzrostów. Wydaje się, że może ona sięgnąć właśnie linii trendu. Powinno to zbiec się z wystąpieniem szefa BoE, które może wzmocnić Funta, a jeżeli będzie neutralne to czysto technicznie przewagę w trendzie wzrostowym mają oczywiście kupujący, dlatego rozważamy CALL.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here