Naga MarketsBinance zastanawia się nad przyszłością BTC, ETH i XRP. Kryptowaluty podążą śladem Google, Amazona i Facebooka?Giełda kryptowalut Binance analizuje, w jaki sposób bitcoin, ether i XRP podążają niejako za największymi gigantami technologicznymi świata.

  • Binance postanowiło przyjrzeć się temu, jak czołowe kryptowaluty podążają drogą gigantów technologicznych. 
  • Firma jest pod wrażeniem tego, że bez dużego wsparcia kryptowaluty osiągnęły tak imponujące kapitalizacje rynkowe.
  • Eksperci Binance zastanawiają się, jaka przyszłość czeka BTC, ETH i XRP.

Binance przygląda się wielkiej trójce kryptowalut

Firma zwraca uwagę na rosnącą kapitalizację rynkową BTC w porównaniu z dużymi spółkami notowanymi na giełdzie. Przy obecnej kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 338 miliardów USD BTC jest wart więcej niż niektóre z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie, w tym Walt Disney Company, Mastercard i Uber.

Te artykuły również Cię zainteresują
Binance zauważa, że ​​wszystko to zostało osiągnięte przy stosunkowo niewielkiej popularności w gronie dużych inwestorów:

„Szybki wzrost ogólnej wartości bitcoina dobrze wróży hodlerom i traderom, którzy od lat stale kupują bitcoina (BTC). O BTC myśli więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej, ale zainteresowanie ze strony dużych inwestorów jest nadal stosunkowo niskie.”

Przyszłość kryptowalut

Chociaż bitcoin, ether i XRP zdrożały w 2020 roku, a liczby dot. wyszukiwać w Google informacji o kryptowalutach lekko wzrosła, nadal daleko nam do boomu z 2017 r.

Jaka jednak przyszłość czeka główne kryptowaluty? Binance widzi ogromny potencjał ETH.

„Ether zadebiutował pod koniec lipca 2015 r. i zwiększył swoją całkowitą kapitalizację rynkową do 65,5 miliarda USD w momencie pisania tego tekstu, co było niezwykłym osiągnięciem jak na okres poniżej 6 lat. W międzyczasie kapitalizacja rynkowa XRP osiągnęła pod koniec listopada pułap ponad 29 miliardów USD”

– dodaje giełda.

“Pomimo takich wzrostów, 3 największe kryptowaluty są nadal przyćmione przez gigantów technologicznych, takich jak Apple (AAPL), Amazon (AMZN) i Google (GOOGL), z których każdy jest wyceniany na ponad 1 bilion USD”

– puentuje Binance.

Czy jednak rok 2021 nie zmieni tego stanu rzeczy?

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here