Naga MarketsBinance wprowadza nowe kategorie produktów z depozytem zabezpieczającym dla swoich kontraktów terminowych na okresy stałe i kwartalne. Cel? Jak tłumaczy firma “podkreślenie wykorzystania bitcoinów i altcoinów jako walut rozliczeniowych”.

  • Binance wprowadza nowe kategorie produktów.
  • Celem jest “podkreślenie wykorzystania bitcoinów i altcoinów jako walut rozliczeniowych”.

Binance i nowe produkty

Jak dodaje giełda, “nowa kategoryzacja stawia kryptowaluty na równiejszej stopie z fiatami i odzwierciedla zwiększone zainteresowanie kontraktami terminowymi z depozytem zabezpieczonym i rozliczanymi za pomocą bitcoina i altcoinów.”

Kontrakty terminowe z depozytem zabezpieczającym w USDT są podobne do tradycyjnych kontraktów terminowych typu futures z depozytem zabezpieczającym i rozliczane w walucie fiducjarnej, na dostawę towaru lub aktywów, takich jak złoto. Z kolei kontrakty terminowe z depozytem zabezpieczającym “COIN” są zabezpieczane depozytem zabezpieczającym i rozliczane aktywem (tj. bitcoinem lub danym altcoinem) i zarazem projektowane na podstawie kontraktów „odwrotnych”, które “są sprzeczne z intuicją [znaną z] tradycyjnych finansów”.

Firma dodaje, że “natychmiastowe rozliczenie kryptowalut podkreśla również ich fundamentalną zaletę, ponieważ można je łatwo wykorzystać zarówno jako waluty do rozliczenia, jak i aktywa bazowe w kontraktach futures na różne strategie zabezpieczające”.

13 mld USD

Nasz łączny wolumen kontraktów terminowych z depozytem zabezpieczającym na monetach i USDT osiągnął w zeszłym tygodniu dzienny najwyższy poziom 13 miliardów dolarów, a my będziemy nadal oferować użytkownikom najlepszą jakość i gamę produktów na naszej zaufanej platformie transakcyjnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych rynków, kontrakty „odwrotne” w kryptowalutach są intuicyjne ze względu na charakter aktywów cyfrowych. Istnieją również handlowcy, którzy używają kontraktów terminowych z depozytem zabezpieczonym na coiny do przechowywania kryptowalut na dłuższy okres. Powinniśmy przyjąć te fakty, ponieważ pomaga to wzmocnić pozycję naszej branży – powiedział Changpeng Zhao (CZ), założyciel i dyrektor generalny Binance.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here