Naga MarketsDyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, przyznał założycielowi portalu TechCrunch Michaelowi Arringtonowi, że ponad 90% pracowników firmy jest opłacanych w Binance Coin (BNB).


Wypłata w coinach

Informacja pochodzi od samego Michaela Arringtona, dyrektora zarządzającego Arrington XRP Capital, funduszu hedgingowego. Ponoć obaj panowie prowadzili żywą dyskusję nt. rozwoju i przyszłości kryptowalut, jak i nowego projektu giełdy, „Binance LCX”. Arrington opublikował po tej konwersacji tweeta, w którym popiera rozwiązanie Binance dotyczące wypłacania jej pracownikom wynagrodzenia w kryptowalucie firmy.

Just one of the interesting things @cz_binance told me this week at @lcx event: 90% of binance employees choose to receive their salary in BNB tokens. Smart people.

— Michael Arrington (@arrington) August 18, 2018

Binance Coin (BNB) jest tokenem giełdy, która jest zaś obecnie jedną z najmocniejszych marek na rynku kryptowalut na świecie. Popularność zyskała dzięki dobremu zarządzaniu i skutecznemu marketingowi.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Sam Binance Coin został wyemitowany w połowie 2017 roku. Celem było pozyskanie środków na sfinansowanie nowego projektu firmy. Poza polecaniem swoim pracownikom pobierania wypłaty w BNB, przedsiębiorstwo przeprowadziło różne inne interesujące inicjatywy.  Zainwestowało w rozwój zdecentralizowanej wymiany i akcelerator projektu blockchain w celu poprawy stabilności globalnego ekosystemu kryptowaluty.

Nowa platforma „Binance LCX” zostanie zbudowana we współpracy z główną giełdą. W tym tygodniu odbyło się oficjalne spotkanie w celu omówienia szczegółów nowego projektu, w którym brali udział m.in. dyrektor generalny Changpeng Zhao i Michael Arrington, założyciel Techcrunch i partner funduszu XRP.

TechCrunch a SEC

Amerykańska komisja papierów wartościowych i giełd (SEC) zainteresowała się założycielem TechCrunch, który miał zebrać  $100 mln dolarów w ramach stworzonego przez niego funduszu walut cyfrowych. TechCrunch to jeden z większych portali zajmujących się tematyką technologii. Razem z nim wezwanie do stawienia się przed sądem dostało około 80 różnych firm z całych Stanów Zjednoczonych. Przesłuchania są częścią głębszego dochodzenia w sprawie ICO oraz określania ram prawnych dla takich nowych aktywów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here