Naga Marketsbinance logoBinance uruchomiło swój mainnet – własną sieć bloków. 23 kwietnia ma także dokonać się konwersja rodzimego tokena giełdy – Binance Coina (BNB). Dowiadujemy się tego z zapowiedzi z dn. 18 kwietnia.

Główna giełda kryptowalut po raz pierwszy ujawniła swoje plany uruchomienia własnego blockchaina w grudniu 2018 r., zamierzając tym samym zbudować swoistą podstawę do wydawania nowych kryptowalut i tokenów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Binance Chain Explorer i Web Wallet będą na razie dostępne dla wybranych partnerów w trybie testowania w wersji beta. 23 kwietnia br. zostaną uruchomione dla reszty społeczności.

Wraz z uruchomieniem Binance Chain, giełda dostarczyła też szczegółów dot. konwersji tokenów ERC-20 BNB na rodzime coiny BNB (BEP2) oparte na łańcuchu Binance.

Nowy rozdział

Binance będzie emitowało więcej monet BEP2, ponieważ coraz więcej użytkowników konwertuje swoje tokeny ERC-20 BNB na rodzimy BEP2, podczas gdy proporcjonalne ilości BNB zostaną spalone, „utrzymując całkowitą podaż w obu sieciach na stałym poziomie”.

Binance jest obecnie trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową według dziennego wolumenu obrotu. Jak informowały media, zyski firmy w I kwartale 2019 r. wzrosły o 66% w porównaniu z poprzednim kwartałem. Według innego raportu giełda odnotowała 78 mln USD zysków w pierwszym kwartale dzięki ogromnemu wzrostowi obrotów w obrocie pozagiełdowym.

Niedawno także dział charytatywny firmy uruchomił kanał darowizn kryptograficznych w celu wsparcia rekonstrukcji katedry Notre Dame.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here