Naga MarketsBinance Chain uruchomiono prawie rok temu – 18 kwietnia 2019 r. Od tego czasu setki programistów i współpracowników dołączyło do Społeczności Rozwoju Łańcucha Binance (BCDC). Teraz nadszedł na kolejny krok.

  • Firma startuje z projektem Binance Smart Chain.
  • Giełda teraz nowe możliwości dla programistów dAppsów.

Binance Smart Chain

– Dzisiaj kierowany przez społeczność BCDC proponuje pomysł [stworzenia] równoległego łańcucha bloków do obecnego łańcucha giełdy, zwanego Binance Smart Chain, który zachowa wysoką wydajność natywnego łańcucha bloków, jednocześnie wspierając intuicyjną wersję funkcjonalności Smart Contracts. To innowacyjne rozwiązanie przenosi interoperacyjność i programowalność wirtualnej maszyny Ethereum (EVM) do Binance Chain – przekazała właśnie firma na swojej stronie.Z kolei DEX – zdecentralizowana wersje giełdy – ma w założeniu pozostać “płynnym miejscem wymiany aktywów w obu sieciach”. Ta dwułańcuchowa struktura umożliwi jednak użytkownikom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji i zasobów cyfrowych na jednym blockchainie.

Główne zalety nowego blockchaina

Proponowane rozwiązanie łączy w sobie najlepsze dwie technologie. Krótki czas generowania bloku i niskie koszty transakcji to świetna wiadomość dla użytkowników, którzy będą mogli przenieść swoje aktywa w krótszym czasie za zaskakująco niskie opłaty transakcyjne. Jednocześnie programowalność kompatybilna z EVM i natywna komunikacja między łańcuchami poprawi funkcjonalność programistów – dodano w komunikacie.

Proponowany “inteligentny łańcuch” jest wyjątkowy z kilku powodów:

  • Jest to suwerenny blockchain, który zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom i programistom.
  • Jest kompatybilny z EVM i obsługuje wszystkie istniejące narzędzia Ethereum wraz z szybszymi i tańszymi transakcjami.
  • Jego natywna interoperacyjność dwułańcuchowa umożliwi komunikację między łańcuchami i skalowanie wysokowydajnych aplikacji dApps, które wymagają szybkiej i płynnej obsługi.

Binance Smart Chain będzie służył wszystkim programistom, którzy chcą budować aplikacje z funkcjonalnością Smart Contracts, szczególnie dApps skupiających się na wymiennych zasobach cyfrowych, ponieważ Binance Smart Chain pozwala na tworzenie nowych tokenów cyfrowych i handel za pomocą podwójnego łańcucha.

Jest to również atrakcyjna okazja dla wszystkich posiadaczy BNB, którzy są zainteresowani postawieniem BNB, aby wspierać rozwój Inteligentnego Łańcucha Binance i zdobywać za to nagrody – dodano.

Autor poleca też:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here