Naga Marketsbinance logoBinance, największa pod względem generowanego wolumenu na świecie giełda kryptowalut zdecydowała się zrezygnować z opłat za ‘listing’ nowych tokenów. W zamian, pragnie rozwinąć swoją działalność charytatywną. 


Smakiem jednak obejdą się ci, którzy liczą na darmowe wystawienie swojego tokenu na Binance. Giełda wciąż będzie pobierać opłaty, lecz te przestaną być ściśle określone, a sama spółka mówi o ‘dotacjach’ pobieranych od projektów kryptowalutowych.

Zmiana ta będzie wspierać inicjatywy charytatywne Binance i zwiększy poziom wykorzystania blockchain do czynienia dobra. Wkrótce  udzielimy więcej informacji na ten temat – poinformował w opublikowanej dziś nocie prasowej założyciel oraz CEO Binance, Changpeng Zhao.

Zamiast stałej opłaty rejestracyjnej, zespoły w formularzu zgłoszeniowym będą mogły wpisać proponowaną kwotę do przekazania. Zhao w oddzielnym tweecie przekonuje:

Nie będziemy listować shitcoinów nawet jeśli zapłacą 400 czy 4000 BTC. ETH/NEO/XRP/EOS/XMR/LTC/i inne zarejestrowane bez opłat. Pytaniem nie jest ‘ile Binance pobiera za rejestrację?” ale “czy mój token jest odpowiednio dobry?” To nie kwestia opłat, tylko Twojego projektu! Skup się na własnym projekcie! – przekonuje CEO Binance.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here