Naga Marketswielka brytania funt gbp cc„Pieniądze ewoluują” – głoszą nowe reklamy Binance w Londynie, przedstawiające cztery generacje monet. Ostatnia faza rozwoju to bitcoin. Firma reklamuje BTC na przystankach autobusowych w stolicy Wielkiej Brytanii.

  • Binance startuje z nową kampanią promującą BTC.
  • Reklamy dot. kryptowaluty są widoczne na brytyjskich przystankach.

Binance reklamuje BTC

Największa na świecie giełda kryptowalut, Binance, reklamuje kryptowaluty na londyńskich przystankach autobusowych.

Według tweeta z 28 sierpnia firma umieściła nowe reklamy na 17 przystankach autobusowych w Londynie. Plakaty przedstawiają dwie starsze generacje monet, a także obecną monetę dwufuntową używaną w Wielkiej Brytanii, a następnie bitcoina.

Czas się dostosować – nawołuje giełda.

Ekspansja w UK

Binance ogłosiło swoje plany ekspansji na rynek brytyjski w czerwcu, a planowane uruchomienie platformy regulowanej giełdy planowane jest na jesień tego roku. Giełda zostanie podobno zarejestrowana przez krajowy urząd Financial Conduct Authority i będzie oferować handel ok. 65 cyfrowych aktywów.

Przed startem brytyjski oddział Binance nie ogranicza się do reklamy. Giełda kryptowalut niedawno ogłosiła, że ​​dołączy do samoregulującego się stowarzyszenia branżowego CryptoUK jako członek wykonawczy.

Londyn stał się ostatnio popularnym miejscem dla firm z rynku blockchaina poszukujących nowych inwestorów. Kontrowersyjny token HEX Richarda Heart’a był promowany za pomocą plakatów w londyńskich autobusach i reklamach w gazetach. Do tego jego reklama pojawiła się podczas meczów angielskiej Premier League w piłce nożnej.

Z kolei Mike Novogratza z Galaxy Digital kupił całostronicową reklamę w międzynarodowej gazecie biznesowej Financial Times z siedzibą w Wielkiej Brytanii, w której bitcoin (BTC) również pojawił się w widocznym miejscu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here