Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Binance ogłosiła fundusz akceleracyjny o wartości 1 miliarda dolarów, aby rozszerzyć możliwości ekosystemu Binance Smart Chain i przyspieszyć przyjęcie do głównego nurtu w całym sektorze technologii finansowych.

BSC jednym z największych ekosystemów kryptograficznych

Giełda kryptowalut Binance zaprezentowała wart 1 miliard dolarów fundusz w wielopoziomowym modelu rozwoju w czterech specjalistycznych obszarach: Talent Development, Liquidity Incentive Program, Builder Program oraz Investment & Incubation Program. W komunikacie zasugerowano, że na każdy z segmentów przeznaczone zostanie odpowiednio 100, 100, 300 i 500 milionów dolarów.Największy beneficjent tej puli będzie program inwestycyjny i inkubacyjny, który skupi się na wielopasmowej ekspansji już rozkwitających obszarów sfery technologicznej. Dotyczy to różnych metawersów, gier, wirtualnej rzeczywistości i sztucznej inteligencji.

– Czas przyspieszyć podróż #BinanceSmartChain w kierunku skalowania i masowej adopcji – napisało Binance na Twitterze.  

W oświadczeniu, platforma nakreśliła, że główną wizją BSC jest dostarczenie solidnego ekosystemu dla cross-chains i multi-chains, aby współdziałały i działały bezproblemowo, a jednocześnie były efektywne kosztowo.

– Dzięki współpracy z wiodącymi w branży organizacjami, fundusz inwestycyjny będzie ukierunkowany na skalowanie technologii blockchain dla rzeczywistych przypadków użycia i wypełni lukę między technologią blockchain a obecnymi sektorami techniczno-finansowymi – wskazała platforma dodając, że jej celem jest wprowadzenie zdecentralizowanego świata gier, sieci społecznościowych, usług finansowych i nie tylko, aby szerzyć wiedzę na temat WEB 3.0.

Przypomnijmy, że Binance Smart Chain został wprowadzony na rynek we wrześniu 2020 roku jako fundamentalny launchpad wspierający rozwój zdecentralizowanych aplikacji kompatybilnych z blockchainem Ethereum poprzez Ethereum Virtual Machine.

– BSC staje się jednym z najlepszych blockchainów do pilotowania i uruchamiania nowych dApps. Jego prężnie rozwijająca się społeczność ma ponad 1 milion aktywnych użytkowników dziennie w ponad 900 dApps , co czyni BSC jednym z największych ekosystemów kryptograficznych w ogóle – wskazuje Binance.

invest

Od momentu powstania, platforma urosła w siłę, obsługując ponad 1 milion aktywnych użytkowników dziennie w szerokim zakresie ponad 900 dApps. Jedną z najbardziej godnych uwagi zdecentralizowanych giełd zbudowanych na BSC jest PancakeSwap, która obecnie ma całkowitą wartość w wysokości 9,8 miliarda dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: selvita akcje | kantorowy kurs funta | akcje celon | giełda komentarze | eurocash akcje wykres | gpw pge | kurs akcji pgnig | kurs jsw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułTMS Brokers dodaje do oferty kontrakty na akcje zagraniczne. Dostępnych ponad 1300 opcji
Następny artykułCD Projekt wyceniany na ponad 200 zł. Akcje CDR zamknęły się nad oporem pierwszy raz od lipca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here