Naga MarketsBinance ogłosiło dziś przejęcie DappReview, wiodącej na świecie platformy informacji i analiz dla zdecentralizowanych aplikacji opartych na blockchainie (dapps). Dzięki temu Binance wesprze DappReview w dalszym rozwoju ekosystemu dappsów, a tym samym większą adopcję blockchaina.

DappReview zapewnia analitykę danych i informacje o użytkownikach dla ponad 3900 dappsów w trzynastu publicznych blockchainach. Założony w lutym 2018 roku DappReview stał się portalem do eksploracji takich projektów. Dziś może pochwalić się ponad 300 000 aktywnymi użytkownikami miesięcznie w 120 krajach. Portal służy również jako platforma dla programistów blockchaina.

„Aplikacje w łańcuchu wciąż są brakującym elementem do masowego przyjęcia łańcucha bloków. Zespół DappReview wykazał swoje zaangażowanie w [rynek] dapps i silną motywację w budowaniu wiodącej globalnej platformy dapps w ciągu roku od założenia. Binance i DappReview mają wspólny cel, jakim jest napędzanie [rynku] aplikacji blockchain. To przejęcie stanowi znaczący krok w ekosystemie dapps, a w najbliższej przyszłości będziemy mieli więcej takich ekscytujących wydarzeń.”

– powiedział mediom dyrektor finansowy Binance Wei Zhou.

Binance wchodzi w dappsy

„Misją DappReview jest zbudowanie ekosystemu dappsów i zwiększenie masowego przyjęcia blockchaina. Oprócz usług analitycznych dapps, zapewniamy również pełne pakiety pomocy dla deweloperów dapps, od zbierania funduszy, rozwoju produktu, aż po marketing i promocję.  Przejęcie [nas przez] Binance zapewni więcej zasobów w celu przyspieszenia rozwoju naszej firmy. Naszym kolejnym krokiem jest nawiązanie współpracy z większą liczbą protokołów blockchain i programistów w zakresie integracji danych DAP oraz dążenie do przyjęcia aplikacji DAP na większą skalę”

– powiedział Vincent Niu, założyciel i dyrektor generalny DappReview.

„Dapp.Review od samego początku stanowił podstawę przestrzeni dla gier blockchain. Odegrali zasadniczą rolę w łączeniu społeczności chińskiej ze społecznością zachodnią. Treści publikowane przez DappReview wyjaśniające, w jaki sposób działają gry blockchain, są niezwykle cenne i odzwierciedlają głębokie zainteresowanie Azji dappsami. Cieszymy się z przejęcia i mamy nadzieję kontynuować naszą produktywną współpracę z DappReview i Binance”

– powiedział Benny Giang, członek zespołu założycielskiego Dapper Labs, firmy, która stworzyła fenomenalny projekt CryptoKitties.

Wkład DappReview w protokoły blockchain jest powszechnie uznawany przez uznanych graczy branżowych, w tym założyciela TRON, Justina Suna:

„DappReview zapewnia programistom społeczności TRON najbardziej aktualne informacje na temat tego, jak ich DApps radzi sobie z innymi DAppsami na TRON, a także z innymi blockchainami. Aby usługa była bardziej kusząca, Vincent i jego zespół często dzielą się spostrzeżeniami branżowymi na podstawie ich głębokiego zrozumienia ogólnego ekosystemu i szczegółowej analizy danych, oferując wskazówki analityczne na temat najnowszych trendów w branży.”

Niezależność

Po przejęciu DappReview zachowa jednak – co warto podkreślić – niezależność w zakresie rozwoju technicznego i eksploatacji. Binance będzie oferować wsparcie w dziedzinach nietechnicznych, w tym marketingu i rozwoju biznesu. DappReview wyda nowy pakiet produktów w pierwszym kwartale 2020 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here