Naga MarketsBinance.US, platforma handlu kryptowalutami firmy Binance dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, prosi swoich klientów o przetestowanie wersji beta jej aplikacji na iOS.

18 grudnia Binance.US ogłosiło za pomocą Twittera, że jej aplikacja na iOS jest obecnie w fazie testów beta. Podkreślono znaczenie tych testów dla pomyślnego uruchomienia aplikacji. Firma prosiła też przy okazji swoją społeczność o pomoc w testowaniu aplikacji.

Binance testuje aplikację

Faza testów beta da Binance.US możliwość usunięcia ewentualnych wad i rozwiązania ich przed udostępnieniem aplikacji szerszej publiczności. Beta testerzy będą korzystać z aplikacji przez określony czas, zgłaszając wszelkie błędy i problemy oraz udzielając informacji zwrotnych na temat aplikacji, co pomoże Binance.US w podjęciu decyzji, czy aplikacja jest gotowa do pełnej publikacji.

Osoby zainteresowane udziałem w fazie testów beta aplikacji na iOS i „chcące być jednymi z pierwszych” userów, mogą złożyć wniosek na koncie firmy na Twitterze. Nie jest jasne, kiedy testy beta będą dostępne dla użytkowników telefonów komórkowych z Androidem.

Cointelegraph skontaktował się z pracownikami platformy w sprawie szczegółowych informacji na temat aplikacji na iOS, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Kup krypto za pomocą karty

Na początku listopada firma ogłosiła też, że ​​jako giełda oferuje swoim klientom możliwość zakupu kryptowalut za pomocą karty debetowej. To nowa, innowacyjna usługa, która jednak wpisuje się w trend, jaki widzimy na rynku.

Oprócz tego w listopadzie platforma nawiązała współpracę z wiodącą firmą brokerską Tagomi, która udziela pożyczek i kredytów. Kooperacja umożliwi oferowanie “płynności instytucjonalnej” użytkownikom Tagomi, w tym funduszom ilościowym, funduszom venture, firmom rodzinnym, indywidualnym kontom emerytalnym i osobom o wysokiej wartości netto.

Binance to zaś dziś jedna z wiodących giełd na rynku kryptowalut. Uchodzi za jednego z jednorożców w przestrzeni cyfrowych walut. Na jej czele stoi od początku CZ – chiński przedsiębiorca już wcześniej znany na rynku w kontekście innych projektów związanych z technologią blockchain. Nowe kroki firmy z pewnością dodatkowo umocnią jej pozycję na rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here