Naga MarketsJedna z największych giełd kryptowalutowych na świecie ogłosiła uruchomienie swojego własnego rynku dla niezamiennych tokenów NFT. W drugiej połowie czerwca Binance uruchomi usługę Binance NFT: nowy rynek zgromadzi artystów, twórców i entuzjastów kryptowalut z całego świata, którzy będą mogli emitować swoje tokeny, a nabywcy handlować nimi.

  • NFT, czyli non-fungible tokens, to niezamienne tokeny reprezentujące sobą prawo do unikalnej wartości
  • Mogą reprezentować dzieła sztuki, przedmioty kolekcjonerskie i wiele innych
  • Rynek ten w 2021 r. przezywa prawdziwy rozkwit i tylko w pierwszym kw. był wart miliardy dolarów

Binance NFT: Największa giełda kryptowalut wchodzi w rynek non-fungible tokens

W czerwcu Binance uruchomi Binance NFT, wiodącą na świecie giełdę i platformę transakcyjną NFT. Nasz nowy globalny rynek stanie się głównym miejscem docelowym dla NFT i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich w różnych mediach, od sztuk wizualnych i gier po muzykę i sport – napisano w oświadczeniu platformy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Celem jest stworzenie najbardziej atrakcyjnego metaverse z jedyną w swoim rodzaju ofertą i ekskluzywnymi współpracami, w połączeniu z płynnie zaprojektowaną i intuicyjną platformą cyfrową, która połączy artystów, twórców i entuzjastów kryptowalut z całego świata. Ponadto, Binance NFT będzie korzystać z tego samego systemu kont co Binance.com, umożliwiając użytkownikom dostęp do rynku wraz z innymi ofertami ekosystemu.

– Spodziewaj się bogatej oferty wystaw i globalnych aukcji, na których pojawią się najlepsi artyści i poszukiwane treści dostępne wyłącznie w Binance NFT. Nasz rynek zadebiutuje z dwoma głównymi miejscami: kategorią “Premium Event” dla najbardziej poszukiwanych kolaboracji oraz “Trading Market”, który pozwala użytkownikom na łatwe tworzenie NFT przy minimalnych kosztach – napisano dalej.

– Naszym celem jest zapewnienie największej na świecie platformy handlowej NFT z najlepszym doświadczeniem w zakresie bicia, kupowania i wymiany, dzięki wykorzystaniu najszybszych i najtańszych rozwiązań zasilanych przez infrastrukturę blockchain i społeczność Binance – powiedziała Helen Hai, szefowa Binance NFT.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Platforma NFT stworzona z myślą o artystach i twórcach

Binance rozumie wpływ, jaki twórcy wnoszą do rozwijającego się ekosystemu NFT i planuje zmaksymalizować wartość dla twórców wszystkich dziedzin. Dlatego też platforma “creator-first” oferuje jedne z najniższych opłat transakcyjnych w branży.

W przypadku kolekcji “premium”, artyści otrzymują 90% zysków ze sprzedaży, co wyznacza nowy standard dla nagród NFT.

Użytkownicy mogą również zdeponować swoje NFT na “Rynku Handlowym” i zdecydować się na wystawienie ich na sprzedaż lub na aukcję, przy minimalnych kosztach. Binance pobiera symboliczną opłatę manipulacyjną w wysokości 1%, a twórcy lub deponenci otrzymują 1% tantiem za wszystkie kolejne transakcje.

– Binance obsługuje miliony użytkowników na całym świecie, z których wielu będzie teraz miało dostęp do dynamicznie rozwijającej się przestrzeni NFT. Zgodnie z naszym zaangażowaniem w wolność pieniądza na całym świecie i budowanie integracyjnego ekosystemu, rynek Binance NFT będzie również wspierać drobnych twórców wartości, zapewniając najwyższą płynność i najtańsze opłaty dla użytkowników – powiedział Changpeng “CZ” Zhao, dyrektor generalny Binance.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here