Naga Markets

Platforma wirtualnych walut Binance uruchomiła produkt pod nazwą “Binance Sensei”, który wykorzystuje uczenie maszynowe do generowania odpowiedzi, posługując się danymi dostępnymi na jej stronie edukacyjnej, aby pomóc użytkownikom zdobywać informacje o Web3. Ten nowy “mentor” bazujący na sztucznej inteligencji ma za zadanie dostarczać zwięzłe około 150-wyrazowe podsumowania na zadane mu konkretne pytanie bądź wprowadzone słowo kluczowe. 

  • Giełda Binance wydała nowe narzędzie wykorzystujące AI do generowania odpowiedzi na temat Web3 na podstawie treści zawartych na blogu Binance Academy
  • Chatbot zasilany sztuczną inteligencją ma generować zwięzłe 150-wyrazowe podsumowania

Binance integruje AI ze swoją akademią Web3

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotów uruchomiła nowe narzędzie oparte na sztucznej inteligencji pod nazwą “Binance Sensei”, które wykorzystuje uczenie maszynowe do generowania odpowiedzi z platformy edukacyjnej, aby pomóc użytkownikom dowiedzieć się więcej o Web3. Chatbot bazujący na AI ma generować zwięzłe i treściwe odpowiedzi bazujące na wiedzy zawartej na blogu Binance Academy na pytania zadawane przez osoby chcące zagłębiać się w przestrzeni kryptowalut. 

Wspomniana firma przedstawiła swoje nowe narzędzie w poście na Twitterze z 24 kwietnia br. Ma on za zadanie generować zwięzłe 150-wyrazowe odpowiedzi na konkretne pytanie bądź wprowadzone do chatu słowa kluczowe. 

Binance Sensei wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, aby pomóc użytkownikom uzyskać dostęp do bogactwa wiedzy dostępnej w Binance Academy w bardziej intuicyjny sposób” – podkreślono w poście na blogu Binance.

Rosnące wykorzystanie sztucznej inteligencji

Niektórzy obserwatorzy Binance zakwestionowali pozwolenie botowi na “stanie się nauczycielem”. Z kolei inni wyrazili optymizm co do nowego narzędzia bazującego na AI. Wdrażanie sztucznej inteligencji w takiej formie zaczęło być popularne po sukcesie, jaki osiągnął ChatGPT od firmy OpenAI. 

Technologia ta ma ogromny potencjał, aby zmienić sposób, w jaki wykonujemy rutynowe zadania i zwiększyć wydajność wielu rodzajów pracy. Bez wątpienia tak samo, jak my pragniesz odkryć nowe możliwości, jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja” – podkreśliła giełda Binance.

Narzędzie Binance Sensei zostało oparte na technologii ChatGPT oraz poinstruowanie tak, aby dostarczać łatwo przyswajalne i odpowiednie informacje. Pomoże ono szybciej zagłębić się w złożone tematy, a także zrozumieć nowe koncepcje. 

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.