Naga Markets

Giełda kryptowalut Biance nawiązała współpracę z Dubai World Trade Centre Authority (DWTCA). Na mocy tej współpracy największa giełda kryptowalut na świecie pomoże Dubajowi opracować “progresywne regulacje dotyczące wirtualnych aktywów. DWTCA stawia sobie bowiem za cel stać się “kompleksową strefą i regulatorem dla wirtualnych aktywów i kryptowalut”, aby “nakreślić wizję przyspieszenia ustanowienia nowego węzła branżowego dla globalnych aktywów wirtualnych.”

Ochrona jednym z celów DWTCA

Binance pomoże przyspieszyć zobowiązanie Dubaju do ustanowienia nowego międzynarodowego ekosystemu wirtualnych aktywów, który wygeneruje długoterminowy wzrost gospodarczy dzięki cyfrowym innowacjom.Umowa ta pojawia się zaledwie dzień po tym, jak DWTCA ujawniła swoje plany stania się “kompleksową strefą i regulatorem dla wirtualnych aktywów i kryptowalut.” W ramach tej inicjatywy, DWTCA chce stworzyć “atrakcyjne środowisko” dla sektora kryptowalut.

Ponadto DWTCA planuje “egzekwować rygorystyczne standardy” w takich obszarach, jak ochrona inwestorów, przeciwdziałanie praniu pieniędzy i zwalczanie finansowania terroryzmu. W tym celu nowy hub kryptowalutowy skupi się na “stworzeniu ram dla innowacyjnych produktów finansowych, przyjmując nowe trendy, które opierają się na zaawansowanej bazowej technologii blockchain, takich jak niegrywalne tokeny (NFT) i kryptowaluty.”

Interior capital

Aby wesprzeć DWTCA w dążeniu do tego celu, Binance będzie uczestniczyć w tym ekosystemie wymiany wiedzy, dzieląc się swoim doświadczeniem we współpracy z globalnymi regulatorami, aby wspomóc rozwój progresywnych regulacji dotyczących aktywów wirtualnych.

Zgodnie z ogłoszeniem, powinno to również pomóc giełdom kryptowalutowym i innym firmom i projektom skupionym wokół technologii blockchain, aby uzyskać oficjalną licencję w Dubaju.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc kurs wykres | giełda alior | rekomendacje gpw | giełda dino | akcje pgnig | cd projekt cena akcji | pko akcje prognozy | lira turecka euro |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułErbud ma aneks do umowy na budynek leczniczo-hotelowy w Mielnie wart 25,8 mln zł
Następny artykułKursy walut NBP. Euro i funt w górę, dolar traci w środę, 22 grudnia 2021 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here